سلب مسئولیت (ایردراپ هیستوری)

سلب مسئولیت (ایردراپ هیستوری) : کاربر گرامی، اطلاعات موجود در این وب سایت از منابع مستقلی بدست می آیند که به اعتقاد ما دقیق و قابل اعتماد هستند، اما این موضوع به هیچ وجه ضمانتی در خصوص کامل بودن یا صحت هرگونه اطلاعات موجود در وب سایت ایردراپ هیستوری نمی باشد.

مطالب و اطلاعاتی که توسط تیم ایردراپ هیتسوری در اختیار کاربران قرار می گیرد به هیچ عنوان برای ترغیب شما به سرمایه گذاری نمی باشد، ما به هیچ وجه قصد ارائه مشاوره مالی یا مشاوره سرمایه گذاری در این وبسایت را نداریم.

اطلاعات موجود در وب سایت ایردراپ هیستوری ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند، ممکن است برخی یا تمام اطلاعات این وب سایت منسوخ شده، ناقص یا نادرست باشد. ما ممکن است هرگونه اطلاعات منسوخ، ناقص یا نادرست را به روز کنیم ، اما در این خصوص موظف نیستیم.

شما هرگز نباید بر اساس اطلاعات موجود در این وب سایت تصمیم به سرمایه گذاری در ICO ، IEO یا سرمایه گذاری دیگر بگیرید، همچنین شما هرگز نباید اطلاعات هر یک از این وب سایت های معرفی شده در ایردراپ هیستوری را به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تفسیر یا به آنها اعتماد کنید.

ما به شدت توصیه می کنیم اگر به دنبال مشاوره سرمایه گذاری در مورد ICO ، IEO یا سرمایه گذاری دیگر هستید ، با یک مشاور سرمایه گذاری مجاز یا سایر متخصصان مالی واجد شرایط مشورت کنید. ما برای تجزیه و تحلیل یا گزارش در مورد ICO ، IEO ، ارز رمزنگاری شده ، ارز ، فروش توکن دار ، اوراق بهادار یا کالاها به هیچ وجه جبران خسارت نمی کنیم.

 

لطفاً در صورتی که متوجه شدید، مشکل یا تهدیدی از طریق هر یک از مطالب منتشر شده توسط ما برای کاربران ایجاد می شود این موضوع را در کامنت ها با کاربران دیگر در میان بگذارید و یا از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال نمایید.

 

قوانین و مقررات استفاده از وب سایت ایردراپ هیستوری

استفاده شما از مطالب و آموزش های ایردراپ هیستوری به معنی قبول کامل تمامی موارد مندرج در زیر می باشد. (قبل از استفاده از سایت حتماً مطالعه نمایید)

  • شما شخصاً مسئولیت هرگونه خسارت، ضایعات، مجازات، خرابی، نقض حریم خصوصی در ایردراپ ها، برنامه ها، بازی ها، سایت ها و غیره را قبول می نمایید و ایردراپ هیستوری در هیچ شرایطی مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت.
  • سرمایه گذاری های انجام شده توسط تیم ایردراپ هیستوری در ایردراپ ها، برنامه ها، بازی ها، سایت ها و غیره تنها برای مثال و درک بهتر مطلب توسط شما می باشد و ایردراپ هیستوری به هیچ وجه قصد تشویق، ترقیب یا اجبار شما برای سرمایه گذاری را ندارد، از این رو ایردراپ هیستوری هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص سود یا زیان شما نمی پذیرد.
  • ایردراپ هیستوری هیچگونه ارتباطی با ایردراپ ها، برنامه ها، بازی ها، سایت ها ندارد و تنها قصد ما انتقال تجارب خود از دنیای کریپتوکارنسی به شما می باشد، از این رو ایردراپ هیستوری هیچگونه مسئولیتی نسبت به تغییر خط مشی و حتی اسکم (کلاهبرداری) شدن ایردراپ ها، برنامه ها، بازی ها، سایت ها در آینده نخواهد داشت.