خبر فوری برای هولدرهای ارز متیک | MATIC

1 695

غیرفعال شدن توکن های ماتیک BEP-2 : خبر فوری برای هولدرهای ارز متیک | MATIC تیم Polygon اعلام نموده پشتیبانی خود از MATIC بر بستر BEP2 را به اتمام رسانده است.

matic-bep2

کاربرانی که ارز متیک | MATIC را در ولت خود بر بستر BEP2 نگه داری می کنند باید هر چه سریعتر اقدام به Swap توکن های خود بر بستر  BEP20/BSC/Binance-Smart-Chain , ERC20-Ethereum و یا Polygon نمایند.

تیم Polygon تایید نموده است بعد از اتمام عملیات سواپ هولدرها، تمامی کوین های متیک بر بستر BEP2 سوزانده خواهند شد. توجه داشته باشید که اگر توکن‌های متیک شما بر روی شبکه‌های اتریوم، پالیگان و بایننس اسمارت چین است، نیازی نیست اقدامی انجام دهید. اگر در حال حاضر در صرافی بایننس حساب کاربری فعال دارید کافی است متیک های خود را به حساب صرافی واریز کنید و سپس درخواست برداشت در شبکه اسمارت چین را ثبت نمایید.

مراحل Swap (تبدیل) MATIC از بستر BEP2 به Polygon بر بستر BSC یا ERC20:

  1. برای انجام این پروسه می توانید ارز متیک | MATIC خود را به صرافی بایننس فرستاده و آن را تحت شبکه اتریوم، پالیگان و یا بایننس اسمارت چین برداشت کنید.
  2. همچنین می توانید ارز متیک | MATIC خود را به ولت SafePal خود ارسال کنید و با استفاده از گزینه SWAP آن ها از BEP2 به MATIC بر بستر BEP20/BSC/Binance-Smart-Chain یا ERC20-Ethereum و یا Polygon تبدیل کنید.

برای اضافه کردن توکن MATIC به کیف پول خود می توانید از آدرس اسمارت کانترکت زیر استفاده کنید.

0x7D1AfA7B718fb893dB30A3aBc0Cfc608AaCfeBB00x7D1....feBB0کانترکتContracts
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
مهدی
مهدی
5 ماه گذشته

نه در باینانس شبکه bep2 هست که انتقال بشه داد نه سیف پل سوآپ brp2 به سایر شبکه ها رو داره !!