ایردراپ بازی Matrixworld | یک قطعه زمین NFT رایگان

کد ایردراپ: A112 پاداش ایردراپ: NFT رایگان پاداش معرفی: شانس بیشتر اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

ایردراپ بازی Matrixworld | یک قطعه زمین NFT رایگان پایان یافت.

ایردراپ ایردراپ بازی Matrixworld به پایان رسید و اگر شما جز برنده های این ایردراپ باشید، می تونید حداقل روی 2 اتریوم یا معادل 8000 دلار حساب باز کنید. کافیه وارد آدرس زیر بشید و چک کنید که آیا آدرس کیف پول شما جزو برنده ها هست یا خیر.
کلیک کنید

مراحل دریافت ایردراپ

وارد لینک زیر بشید (با گوشی با kiwi broswer و حالت دسکتاپ وارد بشید)
ثبت نام در ایردراپ

بر روی REGISTER بزنید و در کادری که باز میشه روی گزینه سبز رنگ (FLOW) بزنید. (اتریوم رو انتخاب نکنید)

در کادر جدید ایمیلتون رو وارد کنید و روی دکمه REGISTER بزنید.

در مرحله وارد ایمیل خود شوید و کدی که برای شما ارسال شده است را در کادر وارد کنید.

در مرحله بعد روی دکمه CONFIRM بزنید.

در صفحه بعد مجدداً ایمیل خود را وارد کنید و روی دکمه SEND CODE بزنید.

وارد ایمیل خود شوید و کدی که برای شما ارسال شده است را در کادر وارد کنید و روی دکمه REGISTER بزنید.

در مرحله بعد روی دکمه CONFIRM بزنید.

در صفحه ای که برای شما باز می شود لینک رفرال و رنک شما را نمایش می دهد. به 200 نفر برتر یک قطعه زمین رایگان در بازی داده می شود (بسیار ارزشمند)

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ بازی Matrixworld | یک قطعه زمین NFT رایگان

اعلان خاتمه رویداد ایردراپ بازی Matrixworld

ماتریکس های عزیز! تیم Matrix World از پاسخ عالی شما به “NFT AIRDROP برای کاربران ChainIDE” قدردانی می کند. متأسفانه، ما متوجه شدیم که سوء استفاده گسترده ای از این رویداد صورت گرفته است. بسیاری از کاربران برای استفاده از NFT airdrop تعداد زیادی حساب های تقلبی در GitHub ایجاد کردند. تیم Github این مشکل را پیدا کرد و شریک ما، تیم ChainIDE را در مورد نفوذ مطلع کرد. اکانت های جعلی ایجاد شده توسط ربات ها. بنابراین، پس از ساعت ها تحقیق و بحث، ما تصمیم گرفتیم این فعالیت را متوقف کنیم. اعضایی که قبل از 12 اکتبر، ساعت 13:00 PDT، ثبت نام کرده و پروژه ای ایجاد کرده اند، همچنان با NFT های ویژه مربوط به Matrix پاداش خواهند گرفت. لوازم جانبی جهانی. دوباره با تشکر، و موفق باشید!

 

Notification of ChainIDE Airdrop Event Termination

Dear Matrixers! The Matrix World team appreciates your great response to the “NFT AIRDROP for ChainIDE users.” Unfortunately, we discovered that there was widespread abuse of the event. Many users created a massive number of fraudulent accounts on GitHub to take advantage of the NFT airdrop. The Github team found this issue and notified our partner, the ChainIDE team, about the influence of fake bot-created accounts. Therefore, after hours of research and discussion, we have decided to terminate this activity. Members who registered and created a project before Oct 12th, 01:00 PM PDT will still be rewarded with special NFTs related to Matrix World accessories. Thanks again, and good luck!

 

مسابقه ارجاع ایردراپ بازی Matrixworld

ما مسابقه پیش ثبت نام را از 3 اکتبر تا 18 اکتبر باز می کنیم. با تکمیل ثبت نام ، یک پیوند ارجاع در صفحه دسترسی اولیه ایجاد می شود. بازیکنان تشویق می شوند که این پیوند را از طریق توییتر ، فیس بوک یا سایر رسانه های اجتماعی اصلی به دیگران ارسال کنند. هر ثبت نام ارجاعی معتبر ارزیابی و رتبه بندی می شود. به 200 بازیکن برتر که بیشترین تعداد ثبت نام را داشته باشند ، به عنوان یک قطعه زمین از پیش منتشر شده پاداش داده می شوددر دنیای ماتریکس ما برنامه پیش فروش را باز می کنیم و روند بررسی صلاحیت را همزمان در اواسط اکتبر آغاز می کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد دنیای ماتریکس پس از PDT 8 اکتبر در وب سایت منتشر و به روز می شود. بازیکنان می توانند وضعیت رتبه بندی را با تعداد ثبت نامهای ارجاع شده در پنجره وضعیت خود پیدا کنند. نتیجه به زودی پس از شروع پیش فروش اعلام می شود و پس از اتمام پیش فروش ، پاداش ها به هوا منتقل می شوند. توجه: ما بازیکنانی را که پس از پایان مسابقه رتبه 200 را کسب کرده اند ، به صورت دستی بررسی می کنیم. هرگونه رفتار مخرب (به عنوان مثال ، ارجاع های جعلی یا مشکوک) باعث رد صلاحیت می شود.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات