ایردراپ سولوژنیک برای هولدرهای ریپل و سولو | Sologenic Airdrop

کد ایردراپ: A147 پاداش ایردراپ: 200,000,000 ارز SOLO برای همه پاداش معرفی: ندارد اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

ایردراپ سولوژنیک برای هولدرهای ریپل و سولو | Sologenic Airdrop پایان یافت.

اسنپ شات ایردراپ Sologenic گرفته شده است و این ایردراپ به پایان رسیده است. واریز این ایردراپ برای ما در تاریخ Friday, January 21, 2022 انجام شد که اسکرین شات آن را در زیر مشاهده می کنید.

 

 

قیمت ارز سولو در لحظه نگارش این مطلب معادل 0.504518 دلار بوده است، سودی که از این ایردراپ برای ما کسب شد حدود 41 دلار بوده است که در صورتی که هولدر این ارز باشیم به احتمال قوی در قیمت های بالاتری می توانیم ارز سولو را به فروش برسانیم.

در صورتی که قصد فروش این ارز را دارید می توانید از صرافی هایی مثل Gate.io ، BitForex ، CoinField ، HitBTC، Hotbit، CoinTiger برای این منظور استفاده نمایید. (مسئولیت استفاده از صرافی های خارجی کاملاً به عهده کاربر می باشد.)

در صورتی که شما موفق به دریافت این ایردراپ شده اید، لطفاً اسکرین شات آن را با ما در کامنت ها، تلگرام یا اینستاگرام اشتراک بگذارید. پیشاپیش از لطف شما سپاسگذاریم.

مراحل دریافت ایردراپ

ارز ریپل (XRP) و سولو (SOLO) خود را در کیف پول یا صرافی که این ایردراپ را پشتیبانی کند تا تاریخ اسنپ شات نگه دارید.

اسنپ شات در 24 دسامبر 2021 ساعت 20:00 UTC گرفته خواهد شد.

توزیع این ایردراپ در تاریخ 20 ژانویه 2022 ساعت 8:00 عصر UTC توزیع می شود.

تاکنون فقط صرافی بایننس پشتیبانی خود را از این ایردراپ اعلام نموده است.

کاربرانی که XRP را در یک کیف پول خصوصی نگه می‌دارند، باید TrustLine را با استفاده از برنامه کیف پول SOLO یا برنامه XUMM با افزودن SOLO به عنوان ارز به حساب موجود خود، به دروازه Sologenic اضافه کنند.

آموزش نحوه ایجاد تراست لاین

اگر شما هم در یکی از کیف پول های (Ledger Device،Xumm App،D’CENT Wallet،Keystone،Cobo Vault) ارز ریپل داشته باشید و تراست لاین ایجاد کرده باشید واجد شرایط دریافت این ایردراپ هستید. برای ایجاد تراست لاین کافیست وارد لینک زیر شوید.
کلیک کنید

در صفحه باز شده بر روی گزینه Get Started بزنید.

از منوی بالای صفحه وارد Get Wallet شوید و بر روی Connect Wallet بزنید و در این قسمت یکی از ولت ها را به سایت کانکت کنید که پیشنهاد ما استفاده از Xumm App می باشد.

در نهایت زمانی که ولت شما به سایت کانکت شد روی گزینه Add Asset بزنید.

در مرحله بعدی روی گزینه Custom Edit بزنید و سه تا فیلدی (lssuer، Currency، limit ) را که به شما نشان می دهد طبق دستورات زیر پر کنید.

متن زیر را در کادر مربوط به فیلد lssuer وارد کنید.
rsoLo2S1kiGeCcn6hCUXVrCpGMWLrRrLZz

متن زیر را در کادر مربوط به فیلد Currency وارد کنید.
534F4C4F00000000000000000000000000000000

متن زیر را در کادر مربوط به فیلد limit وارد کنید.
400000000

در مجموع 100,000,000 عدد ارز SOLO به دارندگان ریپل (XRP) و 100,000,000 عدد ارز سولو (SOLO) به دارندگان SOLO اختصاص یافته است.

Example: Let’s assume the final amount of XRP and SOLO which are qualified for the SOLO airdrop at the time of snapshot is as follows:

SOLO: 20,000,000

XRP: 500,000,000

Then the number of SOLO Airdrops for the holders of XRP and SOLO will be calculated and deposited as below:

SOLO Airdrop Amount:

(200,000,000 ÷ 2) ÷ 20,000,000 = 5 SOLO per each SOLO Holding

XRP Airdrop Amount:

(200,000,000 ÷ 2) ÷ 500,000,000 = 0.2 SOLO per each XRP Holding

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ سولوژنیک برای هولدرهای ریپل و سولو | Sologenic Airdrop

ایردراپ سولوجنیک برای هولدر های ریپل و سولو | Sologenic Airdrop پلتفرم سرمایه گذاری کریپتو Sologenic اعلام کرده است که در حال توسعه یک بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) جدید در XRP Ledger است که به دلیل کارمزدهای پایین تراکنش به سود کاربران خواهد بود.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی “به منظور مشارکت دادن جامعه برای مشارکت در اکوسیستم و ابزارهای حاکمیتی پیشنهادی” بنیاد توسعه Sologenic قرار است قفل 200،000،000 توکن SOLO را باز کند و آنها را به دارندگان XRP و SOLO در سراسر جهان بفرستد.

ایردراپ Sologenic یک ایردراپ 300 میلیون دلاری بازار NFT های سولوجنیک برای دارندگان ریپل و سولو می باشد.

Sologenic یک اکوسیستم پیچیده است که بر روی XRP Ledger ساخته شده است. سرمایه‌گذاری و تجارت بین دارایی‌های کریپتو و غیر بلاک چین مانند سهام، ETF و کالاهای بیش از 30 بورس برتر جهانی را تسهیل می‌کند. و در حال ادغام مالی سنتی با بلاک چین است.

هدف اکوسیستم Sologenic این است که مبادله دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری در ابزارهای مالی مرسوم مختلف را برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال بدون دردسر کند.

هدف این اکوسیستم حذف موانع ورود سرمایه‌گذاران فردی و نهادی ارزهای دیجیتال است و Sologenic به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کلاس‌های دارایی غیربلاک چین، مانند سهام، ETF و کالاها را با یک ارز دیجیتال SOLO معامله کنند.

از سوی دیگر، تیم اصلی SOLO، فعالانه به دنبال گسترش موارد استفاده از SOLO و همچنین افزایش تعامل جامعه است. این تیم در حال ساخت برخی از بهترین ابزارهایی است که با XRP Ledger کار می کنند، مانند Sologenic DEX، SOLO Wallet، و بازار آینده NFT.

Sologenic در مجموع 200,000,000 SOLO به دارندگان XRP و SOLO ایردراپ می کند. این اسنپ شات در 24 دسامبر 2021 ساعت 8 بعد از ظهر UTC گرفته می شود و دارندگان واجد شرایط جوایز را در 20 ژانویه 2022 ساعت 20:00 UTC دریافت خواهند کرد.

 

راهنمای گام به گام دریافت ایردراپ:

چه کسانی واجد شرایط دریافت ایردراپ توکن های SOLO هستند؟ هر کسی که یک Trustline در آدرس SOLO ایجاد کند و XRP و یا SOLO را در زمان اسنپ شات داشته باشد، واجد شرایط دریافت airdrop است.

TrustLine چیست؟ TrustLine یک ویژگی از XRP Ledger است که به ارزهای دیگری غیر از XRP اجازه می دهد تا بین حساب ها صادر و معامله شوند. همچنین به حساب‌ها اجازه می‌دهد تا حدی از ارزی را که می‌خواهند نگه دارند، نگه دارند.

چه مقدار SOLO پخش خواهد شد؟ در مجموع 200,000,000 SOLO به جامعه واجد شرایط ارسال می شود.

 

بنیاد توسعه سولوژنیک

بازار جدید بر اساس دفتر کل XRP ساخته شده است و تراکنش های پرهزینه و کند بازارهای NFT فعلی در بلاک چین اتریوم را حل می کند.

تالین، استونی، 14 دسامبر 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – در 11 نوامبر 2021، بنیاد توسعه Sologenic تصمیم خود را برای توسعه یک بازار کاملا غیرمتمرکز NFT در دفتر کل XRP، به منظور بهره مندی از کاربران با قیمت بسیار پایین اعلام کرد. هزینه های تراکنش برای ضرب، پیشنهاد، و تجارت NFT در Sologenic DEX موجود.

به منظور درگیر کردن جامعه برای مشارکت در اکوسیستم و ابزارهای حاکمیتی پیشنهادی، مقدار 200 میلیون SOLO به عنوان بخشی از ایردراپ برای دارندگان XRP و/یا SOLO در سراسر جهان باز می‌شود. در زمان انتشار این بیانیه مطبوعاتی، قیمت لحظه ای SOLO 4.27 دلار آمریکا است و این Airdrop را به یکی از بزرگترین هایی که تا به حال در فضای کریپتو توزیع شده است، می کند.

این ایردراپ از توکن‌هایی که در حال حاضر در صندوق جامعه SOLO (SCF) و SOLO Expansion Fund (SEF) قفل شده‌اند، تامین می‌شود که برای ایجاد و گسترش جامعه SOLO در زمان راه‌اندازی اکوسیستم در اوایل سال 2020 طراحی شده‌اند.

این عکس فوری قرار است در 24 دسامبر 2021 در ساعت 20:00 UTC از تمام کیف پول های XRP و/یا SOLO که یک Trustline با اوراکل Sologenic ایجاد کرده اند گرفته شود. کاربران به سادگی می توانند دارایی های خود را در صرافی های متمرکزی که از airdrop پشتیبانی می کنند نگهداری کنند یا مستقیماً از کیف پول های خصوصی خود یک Trustline ایجاد کنند تا آن را مطالبه کنند.

با هزینه تراکنش کم در حدود 0.000005 دلار، Sologenic DEX در میان انجمن XRP و SOLO برای تجارت دارایی های رمزنگاری مختلف و حتی فیات از طریق دروازه های مختلف که سکه های پایدار در دفتر XRP مانند Bitstamp و Gatehub صادر می کنند، محبوبیت زیادی به دست آورده است. در زمان انتشار این خبر، Sologenic DEX بیش از 20 میلیون بازدید از صفحه و 1.5 میلیون تراکنش در ماه داشت.

Sologenic DEX یک پلت فرم تجارت غیر متمرکز پیشرفته است که اجازه می دهد تا کاربران را به تجارت (نظیر به نظیر) رمزنگاری های مختلف و دارایی token ها آینده مانند سهام و ETFs در حالی که داشتن حضانت کامل از کلید خصوصی خود را، که حداقل تضمین حداکثر امنیت و اعتماد درون است زیست بوم.

SOLO برای استخراج و فهرست کردن NFT ها در بازار آتی Sologenic NFT

بازار جدید Sologenic NFT عملکرد منحصربه‌فردی را برای برش و مهر و موم کردن چندین NFT تحت یک کارمزد تراکنش در دفتر کل XRP ارائه می‌کند و سدی را که بازارهای دیگر برای سازندگان جدید با هزینه‌های گاز بسیار بالا دارند، می‌شکند.

این بازار جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی NFT‌ها را در 8 دسته مختلف از جمله موشن گرافیک، موسیقی، و مجموعه‌های ورزشی، با رابط کاربری بسیار شهودی و شیک به کار ببرند تا سازندگان و کلکسیونرها را در خود جای دهد.

با توجه به تعامل فعلی کاربر در Sologenic DEX، سطح هیجان در جامعه SOLO و نیاز به یک بازار سریع و مقرون به صرفه NFT در صنعت، من معتقدم این بازار غیرمتمرکز NFT جدید برای هر دو سازنده بازی را تغییر خواهد داد. و کلکسیونرها.» -باب راس – یکی از بنیانگذاران و خالق در بنیاد توسعه Sologenic.

درباره بنیاد توسعه سولوژنیک

“بنیاد توسعه Sologenic” با نام مستعار تیم SOLO Core یک جامعه مستقل از توسعه دهندگان با اشتیاق موفقیت اکوسیستم Sologenic است. این شامل توسعه دهندگانی است که به طور فعال روی پروژه های متن باز مختلف کار می کنند و از مواردی در اطراف XRP و همچنین SOLO استفاده می کنند.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
47 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
masa
masa
1 سال گذشته

سلام خسته نباشین منظور شما از کیف پول خصوصی چیه ؟ لطفا چندتاشو مثال بزنید ممنون

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  masa
1 سال گذشته

سلام دوست من منظور کیف پول هایی مثل تراست ولت ، اتومیک و … هست.

رضا
رضا
1 سال گذشته

سلام حداقل هولد کردن xrp و sologenic چه مقداره؟
اطلاعاتی درموردش هست؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  رضا
1 سال گذشته

سلام رضای عزیز، چیزی مرتبط با این موضوع پیدا نکردم و احتمالاً محدودیتی نداره

MAN
MAN
پاسخ دادن به  رضا
1 سال گذشته

10 ریبل

علیرضا رافعی مقدم کردلر
علیرضا رافعی مقدم کردلر
پاسخ دادن به  رضا
1 سال گذشته

10 ریپل هست

حسین
حسین
1 سال گذشته

کدوم صرافی متمرکز رو قبول کرده برای ایردراپ؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  حسین
1 سال گذشته

سلام حسین عزیز، داخل کیف پول خودش ساپورت می کنه و فعلاً فکر می کنم صرافی Bitrue هم این ایردراپ رو ساپورت می کنه.

بابک
بابک
1 سال گذشته

سلام . اگه مستقیما به ولت سولو بریزیم باز هم نیازی به تراست لاین هست؟
من نتونستم تراست لاین رو به ولت سولو وصل کنم

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  بابک
1 سال گذشته

سلام بابک عزیز، خود من هم به این شیوه عمل کردم و ریپل ها رو انتقال دادم به کیف چول سولو

مینا
مینا
پاسخ دادن به  بابک
1 سال گذشته

منم این مشکل رو دارم.

مجتبی
مجتبی
1 سال گذشته

سلام میشه trustline از تراست ولت رو آموزش بدید

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  مجتبی
1 سال گذشته

سلام مجتبی عزیز آموزش انگلیسی تراست لاین رو می تونید از این لینک مشاهده کنید، متاسفانه خود بنده هم به درستی متوجه نشدم که بخوام براش آموزش تهیه کنم.

میلاد
میلاد
1 سال گذشته

سلام گفته به دارندگان xrp باید یک تراست لاین انجان بدن لطفا ی راهنمایی کنید برا ما که ریپل توی اتمیک داریم

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  میلاد
1 سال گذشته

سلام میلاد عزیز، آموزش انگلیسی تراست لاین رو می تونید از این لینک مشاهده کنید، متاسفانه خود بنده هم به درستی متوجه نشدم که بخوام براش آموزش تهیه کنم.

Mehdi
Mehdi
1 سال گذشته

سلام وقت بخیر منظور از تراست لاین چیه یعنی باید چیکار کنیم دقیقا الان من تو صرافی هاتبیت مقداری xrp دارم کار خاصی برای مشمول شدن ایردراپ باید انجام بدم؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  Mehdi
1 سال گذشته

سلام میلاد عزیز، آموزش انگلیسی تراست لاین رو می تونید از این لینک مشاهده کنید، متاسفانه خود بنده هم به درستی متوجه نشدم که بخوام توضیح بدم، در خصوص صرافی ها هم باید از پشتیبانی صرافی بپرسید که آیا این ایردراپ رو ساپورت می کنند یا خیر.

Mahdi
Mahdi
1 سال گذشته

سلام وقت بخیر چطور تراست لاین ایجاد کنم

آخرین ویرایش 1 سال گذشته توسط Mahdi
0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  Mahdi
1 سال گذشته

سلام مهدی عزیز، آموزش انگلیسی تراست لاین رو می تونید از این لینک مشاهده کنید، متاسفانه خود بنده هم به درستی متوجه نشدم که بخوام براش آموزش تهیه کنم.

امید کاظم زاده
امید کاظم زاده
1 سال گذشته

با سلام و خسته نباشید . میدونم توضیح این مطلب برای دوستان حرفه ای آسونه. میخواستم ببینم میشه به زبان ساده تر بفرمایید منی که تو تراست ولت ریپل دارم چطوری می‌توانم این ایردراپ رو بگیرم؟ یعنی مرحله ای بفرمایید دقیقا چیکار کنم؟ ممنونم از زحماتتون

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  امید کاظم زاده
1 سال گذشته

سلام امید عزیز، حقیقتش اینقدر این ایردراپ رو پیچیده کردند که خود من ریپل هام رو به کیف پول خودش انتقال دادم که راحت تر باشه !
آموزش انگلیسی تراست لاین رو می تونید از این لینک مشاهده کنید، متاسفانه خود بنده هم به درستی متوجه نشدم که بخوام براش آموزش تهیه کنم.

مازیار
مازیار
پاسخ دادن به  بهنام
1 سال گذشته

سلام میشه اسم کیف رو بگید ک ماهم همین کارو بکنیم
یعنی فقط ریپل ها رو ب کیف پول بریزم حله دیگه لازم نیس کار خاصی انجام بدیم؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  مازیار
1 سال گذشته

کیف پول سولوجنیک هست که می تونید از سایت رسمیش دانلود کنید. (این لینک)

علیرضا رافعی مقدم کردلر
علیرضا رافعی مقدم کردلر
1 سال گذشته

به چه اساس میده منظورم یکی ۱۰۰۰ تا ریپل داشته باشه مثلا چند تا سولو میرسه بهش

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  علیرضا رافعی مقدم کردلر
1 سال گذشته

عدد مشخصی نیست علیرضا جان این فقط بعد از اسنپ شات مشخص میشه که تعداد همه هولدر هایی که این ایردراپ بهشون تعلق میگیره مشخص بشه

كريمي
كريمي
1 سال گذشته

سلام. اكر xrp را به كيف سولوژنيک وارد كنيم. كار دىگرى لازم ندارد؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  كريمي
1 سال گذشته

سلام جناب کریمی، خودم هم اینکار رو انجام دادم، فکر نمی کنم نیاز به کار دیگه ای باشه.

seyed
seyed
پاسخ دادن به  بهنام
1 سال گذشته

آقا بهنام عزیز . لطفا بفرمایید که چقدر هولد کرده بودین که 81 تا سولو داد . من 25 تا هولد کردم که فقط 0.1 سولو داد

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  seyed
1 سال گذشته

من 510 تا ریپل و نزدیک 64 تا سولو هولد کرده بودم عزیزم

جمشید
جمشید
1 سال گذشته

اسنپ شات در 24 دسامبر 2021 ساعت 20:00 UTC گرفته خواهد شد.
میتونیم یکی دو ساعت قبل از اسنپ شاپ xrp بخریم و بلافاصله دو سه ساعت بعدش بفروشم ؟؟؟ مشکلی نداره
اصلا بگیم 4 5 ساعت قبل بخریم و 4 5 ساعت بعد بفروشم

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  جمشید
1 سال گذشته

سلام جمشید عزیز، واقعاً سئوالی هست که جوابش رو نمیشه فهمید!
شما باید تست کنید این کار رو و ببینید که جواب میده یا نه

ایوب ساعدی
ایوب ساعدی
1 سال گذشته

سلام خسته نباشید ببخشید منظور اسنپ شات چیه؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  ایوب ساعدی
1 سال گذشته

سلام ایوب عزیز ، شما می تونید مقاله ای که در این طمینه آماده شده رو از طریق این لینک (اسنپ شات | Snapshot به چه معناست؟) مطالعه کنید.

محمد
محمد
1 سال گذشته

من نمیتونم وارد لینک ایجاد تراست لاین بشم.

آخرین ویرایش 1 سال گذشته توسط محمد
0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  محمد
1 سال گذشته

سلام محمد عزیز این ایردراپ پایان یافته عزیزم

دانیال
دانیال
1 سال گذشته

سلام چرا واریز نکرد

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  دانیال
1 سال گذشته

سلام دانیال عزیز، واریز انجام شده در قسمت پایان ایردراپ توضیحاتش رو قرار دادم .

صدرا
صدرا
1 سال گذشته

سلام. شانزده ساعت گذشت، ولی چیزی واریز نشده

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  صدرا
1 سال گذشته

سلام صدرا عزیز، واریز انجام شده در قسمت پایان ایردراپ توضیحاتش رو قرار دادم .

دانیال
دانیال
1 سال گذشته

اقا بهنام همونجور که شما گفتی من کیف پول سولو جنین رو ریختم و داخلش xrp ریختم و بعدش آدرس سولو رو فعال کردم ولی برای من چیزی واریز نشده من همونطور که شما گفتید انجام دادم خواهشا راهنمایی کنید

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  دانیال
1 سال گذشته

دانیال جان قبل از تاریخ اسنپ شات این کار رو کردی ؟
اگر بله احتمال داره تقسیم کرده باشند و توی روزهای آینده واریز بشه
اگر واریز نشد باید از طریق پشتیبانی علتش رو جویا بشید

دانیال
دانیال
پاسخ دادن به  بهنام
1 سال گذشته

بله همون روزای اولی که مطلب رو گذاشتید انجامش دادم
فقط چندروز صبر کنم و بعد با پشتیبانی صحبت کنم؟
و اگه لطف کنید آدرس پشتیبان رو هم بدید ممنونتون میشم

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  دانیال
1 سال گذشته

دانیال جان پس اگر از همون اولش انجام دادی بهتره یه ارتباط با پشتیبانیش بگیری عزیزم و ببینی دلیلشون چی بوده،
ممنون میشم خبرش رو به من هم بدی که بدونم مشکل چی بوده
https://www.sologenic.com/support

seyed
seyed
پاسخ دادن به  بهنام
1 سال گذشته

آقا بهنام اگه بشه اینو هم بفرمایید که اون 10 تا ارز ریپل که reserve شده و عملا نمیشه برداشت کرد . چه زمانی قابل برداشت خواد بود ؟

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  seyed
1 سال گذشته

سلام سید جان، اون 10 تا رو دیگه نمیشه برداشت کرد و هزینه فعال سازی کیف پول ریپل هست

ali
ali
10 ماه گذشته

سلام،من توی بایننس ریپل داشتم،اماهنوزبرام واریزنشده ارز سولوژنیک،مگه برای همه نمیریزن

0
بهنام
مدیر کل
پاسخ دادن به  ali
10 ماه گذشته

سلام دوست من اگر در زمان اسنپ شات ریپل تون داخل صرافی بوده به شما تعلق می گرفته، می تونید از طریق این لینک بررسی کنید بهتون تعلق گرفته یا نه