ایردراپ پلتفرم لونارکراش lunarcrush | توکن LUNR رایگان

کد ایردراپ: A128 پاداش ایردراپ: LUNR TOKEN پاداش معرفی: امتیاز بیشتر اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

وارد لینک زیر بشید.
ثبت نام در ایردراپ

در صفحه باز شده برروی دکمه REGISTER بزنید.

در صفحه بعدی ایمیل خود را وارد کنید روی NEXT بزنید.

در صفحه ی بعدی کدی که به ایمیلتان ارسال شده است را وارد کنید و روی دکمه CONTINUE بزنید تا وارد سایت لونار شوید.

تقریباً هر کاری که در LunarCrush انجام می دهید مورد توجه قرار می گیرد و امتیازاتی را به دست می آورید.

قبل از هر کاری می بایست پروفایل خود را تکمیل کنید.

از لوگوی دایره در سمت راست بالای صفحه گزینه Profile را انتخاب کنید. (اگر از اپلیکیشن لونار استفاده می کنید از منوی پایین صفحه بر روی گزینه Menu بزنید سپس گزینه Settings را انتخاب کنید سپس بر روی گزینه Profile بزنید.)

در قسمت User info اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید تا برای تکمیل پروفایل خود پوینت دریافت کنید.

در کادر Nickname یک نام مستعار برای خود انتخاب کنید که این نام در نمایه عمومی شما برای همه کاربران LunarCrush قابل مشاهده می باشد.

سپس در کادر ایمیل در صورتی که ایمیل شما ثبت نشده است، ایمیل خود را وارد کنید.

در مرحله بعدی Connected accounts بر روی Connect Twitter بزنید و مراحل اتصال اکانت توییتر خود را تکمیل کنید تا بتوانید با دیدن پست های لونار در توییتر و لایک و ریتوییت کردن پست ها امتیاز دریافت کنید.

همچنین شما می توانید کیف پول Zilliqa و Ethereum خود را به سایت متصل کنید تا برای این اتصال مقداری پوینت دریافت کنید و بتوانید زمانی که به 35 لونار دست پیدا کردید از این سایت برداشت بزنید.

راه های جمع آوری پوینت در پلتفرم لونارکراش | lunarcrush

آیکون Influencers: از منوی بالای صفحه با زدن بر روی گزینه Influencers (آیکون دو آدمک) می توانید پست های داده شده را بر اساس تاریخ آن ها مشاهده کنید و با انتخاب هر کدام از آن ها پست های بیشتری از آن پیج را مشاهده کنید که با زدن بر روی گزینه های لایک، کامنت و ریتوییت در زیر هر پست می توانید این پست ها در توییتر خود لایک کنید و در مرد آن پست نظر بزارید و آن پست را ریتوییت کنید که با انجام هر کدام از این فعالیت ها مقداری پوینت به دست می آورید.

آیکون Feeds: با زدن بر روی این آیکون می توانید پست های داده شده را با استفاده از علامت دایره بالای هر پست در شبکه ها ی اجتماعی خود اشتراک گذاری کنید آن ها را لایک کنید و پوینت دریافت کنید.

آیکون Discover: با زدن بر روی این گزینه اطلاعاتی در مورد قسمت های مختلف اعم از Coins, Recently added coins, Videos, Global, Influencers, Exchanges دریافت خواهید کرد که در ادامه توضیح مختصری در مورد هر یک از این قسمت ها خواهیم داد.

 • قسمت Coins : در این قسمت لیستی از تمامی کوین ها را مشاهده می کنید که با زدن بر روی نام هر کوین مشخصات مربوط به آن ارز را می توانید مشاهده کنید و همچنین با استفاده از گزینه ستاره کنار هر ارز می توانید آن را به لیست علاقمندی های خود اضافه کنید، و با استفاده از آیکون دایره نمودار مربوط به آن ارز را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. با استفاده از آیکون زنگوله یکی از گزینه های داده شده را برای اعلان هشدار فعال کنید بر روی NEXT بزنید و نوع این هشدار را مشخص کنید و در انتها بر روی گزینه SAVE بزنید. آلارمی که مربوط به تغییرات این توکن می باشد را بر اساس دسته بندی که خودتان انتخاب کرده اید، دریافت می کنید.
 • قسمت Recently added coins: در اینجا لیست توکن هایی که به تازگی به این پلتفرم اضافه شده است را مشاهده می کنید.
 • قسمت Videos: می توانید ویدیوهای مختلف را در یوتوب خود مشاهده کنید لایک کنید و کامنت بگذارید.
 • قسمت Global: نمودار معیار های جهانی بر اساس میزان محرک های مختلف مثل فعالیت های احتماعی و حجم معاملات و… مشاهده کنید و به اشتراک بگذارید.
 • قسمت Influencers: همانطور که در مرحله های قبل گفته شد در این قسمت می توانید پست هابی مختلف را مشاهده کنید و با لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن ها پوینت دریافت کنید.
 • قسمت Exchanges: از این قسمت می توانید حجم معاملات ارزها در صرافی های مختلف را بر اساس زمان های متفاوت مشاهده کنید آن ها را به علاقمندی های خود اضافه کنید و به اشتراک بگذارید.

آیکون Markets: با زدن بر روی این قسمت می توانید مارکت ارزهای دیجیتال را بر اساس آیتم های متفاوت بررسی کنید و مجدد با اشتراک گذاری و اضافه کردن آن ها به لیست علاقمندی های خود پوینت دریافت کنید.

آیکون Dashboard: در این قسمت می توانید از کادر Earnings سطح (level) خود را در پلتفرم لونار مشاهده کنید.

 •  قسمت Daily Point: در این گزینه میزان فعالیتی که روزانه در این پلتفرم انجام می دهید مشخص می شود.
 • قسمت Profile Strength: این قسمت بر اساس میزان فعالیت روزانه شما، رتبه ی شما در این سایت مشخص می شود که هر چه قدر بیشتر فعال باشید رتبه شما افزایش می یابد و همچنین زودتر به 35 عدد لونار دست پیدا خواهید کرد.
 • قسمت Opinions : در این گزینه با پاسخ  دادن به سوالاتی که روزانه از شما پرسیده می شود می توانید پوینت دریافت کنید.

توجه کنید پوینت هایی که کسب می کنید، هر 24 ساعت به توکن LUNR تبدیل می شود.

هر روز وارد حساب کاربری خودتون بشید و روی مقالات و توییت های داخل سایت در بخش های explore و influencers بزنید و بازدید کنید ( روی هر پست حداقل 10 تا 20 ثانیه بمونید )

در صرافی های OkCoin و ZilSwap لیست شده، مینیمم برداشت سایت 35Lunar هست، اگر واقعا تلاش کنید می توانید به این مقدار دست پیدا کنید و لونار خود را برداشت بزنید.

شما می توانید با توجه به نوع سیستم عامل گوشی خود اپلیکیشن LunarCrush را از طریق یکی از لینک های زیر دانلود و نصب کنید.
گوگل پلی اپ استور

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ پلتفرم لونارکراش lunarcrush | توکن LUNR رایگان

اساس کار در این اپلیکیشن جمع آوری پوینت و دریافت LUNR می باشد که به طور تقریبی با جمع آوری 300 الی 400 امتیاز می توانید یک LUNR به دست آورید. Lunr Token بر بستر بلاکچین Zilliqa می باشد.

LunarCrush فعالیت‌ها را در رسانه‌های اجتماعی برای بیت‌کوین، هزاران آلت‌ها و صرافی‌ها، و همچنین آنچه اینفلوئنسرها پست می‌کنند، جمع‌آوری می‌کند و آن را به تکه‌های کوچک و قابل هضم تبدیل می‌کند.

هرچه بیشتر از LunarCrush استفاده کنید، هوشمندتر می شود و یاد می گیرد که  شما به چه چیزی علاقه دارید و با افزودن موارد دلخواه، دارایی‌ها و هشدارها به حساب خود، داده‌های اجتماعی را که برای شما مهم است، دریافت خواهید کرد.

زمانی که شما وارد صفحه اصلی سایت lunarcrush می شوید در قسمت بالای صفحه یک سری وظایف برای شما نشان داده می شود که با انجام این وظایف می توانید پوینت (امتیاز) به دست آورید که این وظایف روزانه تغییر می کنند.

در نوار ابزار بالای صفحه شما می توانید level خود را مشاهده کنید، زمانی که شما برای اولین بار وارد این سایت می شوید level شما یک می باشد و تا زمانی که به 35 عدد LUNR (لونار) برسید level شما همان یک باقی می ماند.

زمانی که بر روی آیکون پوینت کلیک کنید در صفحه ی باز شده یک توضیحات کلی برای شما نمایش داده می شود که شامل آیکون های زیر می باشد.

منوی summery : با کلیک بر روی این قسمت دو پنجره rewards و lunar tockens را مشاهده می کنید.

در پنجره (rewards) در قسمت time remaining in cycle تایم وظایف شما نمایش داده می شود و هر زمان که صفر شود شما 24 ساعت زمان دارید تا دوباره وظایف خود را انجام دهید و پوینت دریافت کنید.
در قسمت (lunar tockens) شما زمانی که به 35 عددLUNR (لونار) برسید می توانید برداشت انجام بدهید

منوی levels : در این آیکون شما می توانید level های مختلف و توضیحات مربوط به این level ها را مشاهده کنید.

منوی rewards : در این قسمت میزان point هایی که روزانه کسب می کنید را نمایش می دهد.

منوی wallet : در این قسمت می توانید یک ولت با آدرس جدید برای خودتون ایجاد کنید و زمانی که Lunr شما به 35 عدد رسید کلایم کنید.

برای کسب امتیاز بیشتر مراحل زیر را انجام دهید:

در صفحه اصلی سایت از قسمت بالای صفحه  وارد منوی dashbord (مربع های چندتایی) شوید لیست وظایفی که می توانید انجام دهید برای شما نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی کادر (add holdings) می توانید از قسمت سرچ ارزی را که مد نظر دارید و می خواهید همیشه بررسی کنید به این لیست اضافه کنید بعد از انتخاب ارز مورد نظر روی دکمه save holding بزنید تا به لیست ارزهای شما اضافه شود و در پنجره ی باز شده روی دکمه continue بزنید تا این ارز به علاقمندی های شما اضافه شود و 25 پوینیت امتیاز دریافت کنید.

در کادر بعدی (creat frist alert) می توانید با فعال کردن یک ارز آلارم تغییرات آن را دریافت کنید برای فعال کردن این آلارم در قسمت سرچ ارز مورد نظر خود را وارد کنید و روی دکمه Update preview بزنید. در پنجره ی باز شده روی دکمه continue بزنید و 25 پوینیت امتیاز دریافت کنید.

در کادر connect twitter می توانید توییتر خود را متصل کنید تا مجدد 25 پوینت امتیاز دریافت کنید.

در کادر refer friend می توانید با اشتراک گذاری لینک رفرال خود به ازای هر نفر 5 پوینت امتیاز دریافت کنید.

در این سایت با اشتراک گذاری پست ها و مقالاتی که دارد می توانید پوینت دریافت کنید از قسمت influencers و market می توانید با اشتراک گذاری و لایک پست ها در توییتر یا در شبکه های اجتماعی دیگر امتیاز دریافت کنید. فقط توجه کنید که این اشتراک گذاری ها رو پشت سر هم انجام ندهید و با فاصله ی زمانی این کا را انجام بدهید.

نحوه عملکرد سایت لونار کراش | lunarcrush

سایت لونار کراش | lunarcrush ابزار مناسبی برای صرفه‌جویی در زمان است و شما را از جستجوی اینترنتی مداوم بین منابع اطلاعاتی مختلف بی‌نیاز می‌سازد. این پلتفرم هر روز برآیند بیش از 150,000مطلب و 200,00 لینک را در شبکه‌های اجتماعی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از بیش از 2000 آلت کوین پشتیبانی می‌کند. برخی از موارد مورد سنجش در شبکه‌های اجتماعی شامل لایک‌ها، کامنت‌‌ها، بازنشرها، دنبال‌کنندگان و لینک‌های به‌اشتراک‌گذاشته‌شدۀ URL هستند.

لونار کراش (lunarcrush.com) با استفاده از داده‌های مذکور دو معیار مختلف برای رتبه‌بندی آلت کوین‌ها ایجاد کرده است:

 • معیار گلکسی اسکور | Galaxy Score

«گلکسی اسکور» یا «امتیاز گلکسی» معیارها و اندیکاتورهای مهم بازار ارز دیجیتال را از سرتاسر وب گرد هم می‌آورد و به سلامت، کیفیت و عملکرد کلی پروژه‌ها امتیاز می‌دهد. این امتیاز، به پروژه‌ها از 100 نمره می‌دهد و هرچه این نمره به 100 نزدیک‌تر باشد، نشانه صحت و کیفیت بیشتر پروژه است. نمره «گلکسی اسکور» می‌تواند در فرآیند سنجش عملکرد کلی و کیفیت هر پروژه مفید واقع شود. حرکات قیمت، احساسات اجتماعی، تأثیر اجتماعی و رتبه همبستگی داده‌های لونار کراش با حرکات قیمت کوین از جمله موارد مورد ارزیابی هستند.

عامل «احساسات اجتماعی» مباحث مطرح‌شده در شبکه‌های اجتماعی را از لحاظ دیدگاه افراد در مورد صعودی یا نزولی بودن حرکات آینده قیمت بررسی می‌کند. عامل «تأثیر اجتماعی» حجم ارجاع به کوین موردنظر (مِنشن‌) و تعداد تعاملات را در شبکه‌های اجتماعی در نظر می‌گیرد که اساساً نشان‌دهندۀ آگاهی افراد از یک پروژه است. درنهایت، «رتبه همبستگی» نیز در الگوریتمی به کار گرفته می‌شود که همبستگی داده‌های اجتماعی را با قیمت و حجم معاملات مورد تحلیل قرار می‌دهد.

 • معیار آلت رَنک | AltRank

دومین اندیکاتور جالب در لونار کراش، اندیکاتور «آلت رَنک» (AltRank) یا «رتبه‌بندی آلت کوین‌ها» است. این اندیکاتور آلت کوین‌ها را از لحاظ استراتژی سرمایه‌گذاری بررسی می‌کند و عملکرد آنها را در مقایسه با بیت کوین می‌سنجد. «آلت رنک» ارزش و محبوبیت کوین‌ها را به لطف الگوریتمی ویژه و با تحلیل اخبار، کامنت‌ها و احساسات بازار بررسی می‌کند و نمره‌ای بین 0 تا 2009 به آن‌ها می‌دهد، هرچه این نمره کمتر باشد، نشان‌دهنده محبوبیت بیشتر و عملکرد بهتر آلت کوین است. در این امتیازدهی، معیارهای مالی (همچون تغییرات قیمت کوین و حجم معاملاتی) در کنار معیارهای اجتماعی (مانند تعدد لایک‌ها، کامنت‌ها و دنبال‌کنندگان) برای تایم‌فریم‌هایی مشخص در نظر گرفته می‌شوند.

همچنین، اگر شما نیز جزو معامله‌گرهایی هستید که در کوتاه‌مدت روی آلت کوین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند تا بتوانند با سود حاصل از آنها در بلندمدت بیت کوین بیشتری جمع‌آوری کنند، این اندیکاتور می‌تواند کمک بزرگی باشد، زیرا به شما کمک می‌کند تا عملکرد قیمت هر پروژه را علاوه بر سنجش فعالیت‌ها در شبکه اجتماعی، با عملکرد بیت کوین نیز مقایسه کنید.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
3 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
مرآت
مرآت
11 ماه گذشته

ایردراپ لونار انجام شده یا هنوزم میشه مراحل رو انجام داد؟

هروی
هروی
1 ماه گذشته

سلام برنامه اندرود را دان کردم کارنمیکنه مشکل کجاست؟