ایردراپ استودیوی Accursed Share

کد ایردراپ: A164 پاداش ایردراپ: 100 عدد انفتی (NFT) منحصر به فرد برای 100 نفر پاداش معرفی: شانس بیشتر اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

ایردراپ استودیوی Accursed Share پایان یافت.

زمان شرکت در ایردراپ استودیوی Accursed Share پایان یافته است، در صورتی که در این ایردراپ شرکت نموده اید مراحل زیر را انجام دهید تا بررسی کنید جز برندگان این ایردراپ هستید یا خیر.

 1. ابتدا آدرس زیر را کپی نمایید. (حتماً از دکمه کپی استفاده کنید.)
  https://polygonscan.com/address/0x...
 2. انتهای آدرس را که …0X است را در برنامه ای مثل نت پاک نمایید و به جای آن آدرس کیف پولی که با آن در این ایردراپ شرکت نموده اید را وارد کنید.
 3. حالا آدرس را در مرورگر خود وارد نمایید تا سایت (Polygonscan) برای شما بالا بیایید.
 4. در پایین این صفحه بر روی زبانه (Erc721 Token Txns) بزنید.
 5. در صورتی که در این قسمت تراکنشی مانند تصویر زیر برای شما ثبت شده بود، شما یکی از برنده های این ایردراپ بوده اید.
 6. Erc721 Token Txns
 7. بر روی توکن آیدی خود بزنید. وارد یک صفحه جدید می شوید در کادرProfile Summary از قسمت Contract آدرس کانترکت NFT خود را کپی کنید.
 8. کافیست برای مشاهده این NFT در کیف پول متامسک گوشی همراه خود توکن آی دی (Token ID) مربوط به خود را به همراه آدرس کانترکت خود که در مرحله قبل کپی کردید را در کیف پول خود وارد نمایید.
 9. در صورتی که آدرس کیف های پول دیگری را در این ایردراپ ثبت کرده اید می بایست کیف پول خود را به سایت opensea.io متصل کنید.

هنوز ارزش واقعی این NFT و ماهیت آن مشخص نیست، به محض دریافت اطلاعات بیشتر از طریق همین صفحه اطلاع رسانی می کنیم.

در صورتی که شما موفق به دریافت این ایردراپ شده اید، لطفاً جزئیات آن را با ما در کامنت ها یا تلگرام اشتراک بگذارید. پیشاپیش از لطف شما سپاسگذاریم.

مراحل دریافت ایردراپ

قبل از شروع باید بدانید که این ایردراپ نیاز به زیر مجموعه گیری دارد. (1000 نفر اولی که ثبت نام کنند هم NFT رایگان دریافت خواهند کرد.)

وارد لینک زیر شوید.
ثبت نام در ایردراپ

در صفحه باز شده بعد از اسکرول صفحه روی دکمه مشکی رنگ (GET ON THE LIST) بزنید.

در فرم باز شده در کادر نام و نام خانوادگی خود را به صورت انگلیسی وارد کنید

در کادر ایمیل یک ایمیل معتبر وارد کنید

و در کادر (ETH ADDRESS) آدرس اتریوم کیف پول متامسک خود را وارد کنید.

در انتها بر روی دکمه (GET IN NOW) بزنید.

وارد ایمیل خود شوید و در ایمیلی که از سمت پروژه برای شما آمده است بر روی دکمه (Verify your email) بزنید.

در صفحه بعدی لینک زیر مجموعه گیری اختصاصی شما را به شما نمایش می دهد، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا شانس خود را برای دریافت این ایردراپ بالا ببرید.

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ استودیوی Accursed Share

Get whitelisted for early access to the Auerbach NFT Sale!
The first 1,000 unique addresses submitted will receive a special animated photo NFT from the Auerbach collection for free. The next 9,000 unique addresses will receive a photo NFT in line with the Process series.

We are proud to present Captured Moment: The Master’s Process, the first NFT collection by photographer-to-the-stars Frederic Auerbach. The first drop is the Process Series, featuring photos of five stars

 

برای دسترسی زودهنگام به فروش NFT Auerbach در لیست سفید قرار بگیرید!
1000 آدرس منحصربفرد اول ارسال شده یک عکس متحرک ویژه NFT از مجموعه Auerbach به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. 9000 آدرس منحصر به فرد بعدی یک NFT عکس مطابق با سری Process دریافت خواهند کرد.

ما مفتخریم که Captured Moment: The Master’s Process را ارائه می کنیم، اولین مجموعه NFT توسط فردریک اورباخ عکاس به ستاره ها. اولین قسمت سری Process است که شامل عکس های پنج ستاره است که با شروع آن شروع می شود

اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات