ایردراپ بازی سکند لایو | SecondLive Xmas + New Year Party Airdrop

کد ایردراپ: A198 پاداش ایردراپ: NFT برای همه پاداش معرفی: ندارد اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

ایردراپ بازی سکند لایو | SecondLive Xmas + New Year Party Airdrop پایان یافت.

زمان شرکت در ایردراپ SecondLive Xmas پایان یافته است، اگر شما هم در زمان این ایردراپ مراحل گفته شده را انجام داده باشید جز دریافت کنندگان این ایردراپ قرار گرفته اید.

در صورتی که شما موفق به دریافت این ایردراپ شده اید، لطفاً جزئیات آن را با ما در کامنت ها یا تلگرام اشتراک بگذارید. پیشاپیش از لطف شما سپاسگذاریم.

مراحل دریافت ایردراپ

اگر از کامپیوتر شخصی استفاده می کنید کافیست بر روی دکمه زیر بزنید و وارد پلتفرم گلکسی شوید.
ثبت نام در ایردراپ

کیف پول متامسک خود را از طریق دکمه ی connect wallet به سایت متصل کنید. (در پنجره متامسک بر روی دکمه next بزنید سپس روی connect بزنید.)

توجه : زمانی که کیف پول خود را به سایت متصل می کنید حتما باید روی شبکه بایننس اسمارت چین باشد و مقدار کمی حداقل 0.002 بی ان بی برای شرکت در این ایردراپ داخل کیف پول خود داشته باشید.

در پایین صفحه باید بر روی دکمه Cliam بزنید.

کیف پول شما باز می شود همانطور که در مراحل قبل گفتیم در این قسمت باید مقدار کمی فی شبکه بایننس اسمارت چین (به طور تقریبی 0.002) داخل کیف پول خود داشته باشید اگر موجودی BNB دارید برای دریافت ان اف تی روی دکمه continue بزنید.

سپس از منوی بالای صفحه بر روی My NFT بزنید و منتظر بمانید تا NFT خود را این صفحه مشاهده کنید.

در صورتی که قصد فروش NFT خود را دارید، می توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید. (قیمت و ارزش این NFT مشخص نمی باشد و ما در مجموعه ایردراپ هیستوری فعلاً هولدر این NFT خواهیم بود.)

پلتفرم OPENSEA

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ بازی سکند لایو | SecondLive Xmas + New Year Party Airdrop

SecondLive Xmas + New Year Party Airdrop Christmas is coming! 🎅Join #Metaverse Xmas and celebrate together with #MarsEcosystem ,@SecondLiveCommunity & @BinanceDEXchange !🎄🎁 #BSC #Xmas #DeFi #USDm 🔥Plus, Let’s stake XMS to earn USDm rewards at 13:00 UTC tonight!

اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات