ایردراپ احتمالی پلتفرم فاندیشن | Foundation Platform Airdrop

کد ایردراپ: A227 پاداش ایردراپ: نامشخص پاداش معرفی: ندارد اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

شرکت ها و پروژه های بلاکچینی معتبر زیادی وجود دارند که احتمال ایردراپ کوین یا توکن آنها در آینده نزدیک وجود دارد، احتمالاً شما به خاطر جستجوی ایردارپ پلتفرم فاندیشن | Foundation Platform Airdrop به این صفحه رسیدید. ولی باید خدمت شما عرض کنیم که تا این لحظه ایردراپ معتبری توسط این پروژه اعلام نشده است. مراحلی که در ادامه برای شما گفته شده است تنها مراحلی است که ما حدس می زنیم به کمک آن شما بتوانید در ایردراپ احتمالی این پروژه شرکت داده شوید، پس لطفاً توجه داشته باشید که هیچ تضمینی وجود ندارد که این پروژه ایردراپ انجام دهد و توکن خود را راه اندازی کند، این ایردراپ فقط در حد حدس و گمان است.

برای دریافت ایردارپ احتمالی پلتفرم فاندیشن | Foundation Platform Airdrop کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا وارد لینک زیر شوید و حساب کاربری خود را بسازید. (آموزش کامل ساخت حساب کاربری در فاندیشن را از طریق لینک آموزش می توانید مطالعه نمایید.)
ثبت نام درایردراپمشاهده آموزش ثبت نام

برای شرکت داده شدن در این ایردراپ، باید کالکشن یا NFT خود را ایجاد کنید و یا باید یکی از NFT های موجود را خریداری کنید. شما برای ایجاد یک NFT در فاندیشن به دعوت نامه احتیاج دارید. در بخش آموزش ثبت نام یکی از روش های دریافت دعوتنامه را برای شما ذکر کرده ایم.

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ احتمالی پلتفرم فاندیشن | Foundation Platform Airdrop

فاندیشن | Foundation پلتفرمی است که هدف آن ایجاد یک اقتصاد خلاق جدید است – دنیایی که سازندگان می توانند از بلاک چین اتریوم برای ارزش گذاری کار خود به روش های کاملاً جدید استفاده کنند و ارتباطات قوی تری با حامیان خود ایجاد کنند.

بنیاد هنوز توکن خود را ندارد و احتمالاً در آینده یکی را راه اندازی می کند. کاربران اولیه این پلتفرم که یک NFT را می‌خرند یا می‌فروشند، اگر توکن خود را راه‌اندازی کنند، ممکن است ایردراپ دریافت کنند.

راهنمای گام به گام:
به وب سایت بنیاد مراجعه کنید.
کیف پول اتریوم خود را وصل کنید.
حالا سعی کنید یک NFT بخرید یا بفروشید.
همانند ایردراپ SuperRare، بنیاد همچنین می‌تواند در صورت راه‌اندازی توکن خود، برای کاربران اولیه این پلتفرم ایردراپ انجام دهد.
لطفاً توجه داشته باشید که هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها ایردراپ انجام دهند و توکن خود را راه اندازی کنند. فقط حدس و گمان است

Foundation is a platform that aims to build a new creative economy—a world where creators can use the Ethereum blockchain to value their work in entirely new ways, and build stronger connections with their supporters.

Foundation doesn’t have an own token yet and they may likely launch one in the future. Early users of the platform who buy or sell an NFT may get an airdrop if they launch their token.

Step-by-Step Guide:
Visit the Foundation website.
Connect your Ethereum wallet.
Now try to buy or sell an NFT.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات