ایردراپ تُن کوین | Toncoin Airdrop

کد ایردراپ: A--- پاداش ایردراپ: نامشخص پاداش معرفی: نامشخص اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

شرکت ها و پروژه های بلاکچینی معتبر زیادی وجود دارند که احتمال ایردراپ کوین یا توکن آنها در آینده نزدیک وجود دارد، احتمالاً شما به خاطر جستجوی ایردراپ تُن کوین | Toncoin Airdrop به این صفحه رسیدید. ولی باید خدمت شما عرض کنیم که تا این لحظه ایردراپ معتبری توسط این پروژه اعلام نشده است.

در صورتی که علاقمند هستید، در کوتاهترین زمان ممکن از ایردراپ احتمالی این پروژه مطلع شوید، کافیست از طریق تلگرام و اینستاگرام ایردراپ هیستوری همراه ما باشید تا به محض برگزاری ایردراپ برای این پروژه شما را مطلع کنیم.
تلگرام ایردراپ هیستوریاینستاگرام ایردراپ هیستوری

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ تُن کوین | Toncoin Airdrop

تون توکن | Toncoin یک ارز دیجیتال است و بر روی پلتفرم اتریوم کار می کند. یک پلت فرم بلاک چین با کارایی بالا، مقیاس پذیر و ایمن با توان عملیاتی میلیون ها تراکنش در ثانیه است.

بلاک چین TON توسط بنیانگذاران تلگرام (دکتر نیکولای دوروف و پاول دوروف ) راه‌اندازی شد. Toncoin شبکه نسل بعدی است که تمام بلاک چین ها و اینترنت موجود را متحد می کند.

جدا از پردازش میلیون‌ها تراکنش در ثانیه، اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین TON همه شانس‌ها را برای ایجاد یک اینترنت Web3.0 واقعی با ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، شبکه ناشناس، DNS، پرداخت‌های فوری و خدمات غیرمتمرکز مختلف دارد.

با گسترش اکوسیستم، پتانسیل عظیمی از سکه TON و راه های متعددی برای کارکرد آن در اقتصاد جدید وجود دارد. انتظار می رود که Toncoin فراتر از یک ابزار پرداخت باشد.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات