ایردراپ کیف پول آرجنت | Argent wallet Airdrop

کد ایردراپ: A180 پاداش ایردراپ: 285,000 دلار برای 88 نفر پاداش معرفی: امتیاز بیشتر اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️

ایردراپ کیف پول آرجنت | Argent wallet Airdrop پایان یافت.

زمان شرکت در ایردراپ Argent wallet پایان یافته است، در صورتی که در این ایردراپ شرکت نموده اید باید تا زمان واریز صبر کنید، تا این لحظه که شما در حال مطالعه این مطلب هستید تیم ایردراپ هیستوری اطلاعات جدیدی نسبت به واریز یا عدم واریزی این ایردراپ دریافت نکرده است. شما می توانید از طریق تلگرام یا اینستاگرام ایردراپ هیستوری همراه ما باشید تا در صورتی که اطلاعاتی در خصوص واریز این ایرداپ منتشر شد به شما اطلاع رسانی کنیم.

در صورتی که شما موفق به دریافت این ایردراپ شده اید، لطفاً جزئیات آن را با ما در کامنت ها یا تلگرام اشتراک بگذارید. پیشاپیش از لطف شما سپاسگذاریم.

مراحل دریافت ایردراپ

این ایردراپ دو بخش است، بخش اول که یک قرعه کشی ساده و رایگان است و بخش دوم، ایردراپ احتمالی کیف پول کیف پول آرجنت | Argent wallet است که ممکن است در آینده توکن خودش را بین افرادی که داخل کیف پولش تراکنش انجام دادند توزیع کند.

بخش اول ایردراپ کیف پول آرجنت | Argent wallet

ابتدا وارد لینک زیر شوید.

ثبت نام در ایردراپ

در صفحه ای که برای شما باز می شود در داخل کادر سفید رنگ، ایمیل خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه Join $285K sweepstakes بزنید.

وارد ایمیل خود شوید و برای تایید ایمیل خود بر روی Click to verify your email address بزنید. (شما با انجام این مرحله دو بلیط در قرعه کشی به دست می آورید)

در صفحه ایی که برای شما باز می شود مراحل زیر را انجام دهید:

در گزینه (Refer a friend) با اشتراک گذاری لینک زیر مجوعه گیری خود به ازای هر معرفی 2 امتیاز دریافت کنید.

در گزینه (Follow us on Twitter) صفحه توییتر پروژه را فالو کنید و سه امتیاز در یافت کنید.

در گزینه (Share on Twitter) متنی را که به شما می دهد را توییت کنید و 5 امتیاز دریافت کنید.

توضیحات بیشتر درباره ایردراپ کیف پول آرجنت | Argent wallet Airdrop

کیف پول آرجنت | Argent wallet اولین کیف پول هوشمند برای اتریوم است. این تنها کیف پول تلفن همراه غیرقانونی است که دسترسی آسان به Dapps و ویژگی‌های امنیتی مانند بازیابی بدون عبارات اولیه، مخاطبین مورد اعتماد و Multisig را ترکیب می‌کند. این ویژگی ها با معماری قرارداد هوشمند Argent امکان پذیر شده است.

 

اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات