نیازهای اولیه برای دریافت ایردراپ – راهنمای مبتدیان | Beginners Guide to Crypto Airdrops

0 1,585

 

اگر متوجه ارزش ایردراپ ها شدید و حالا قصد دارید شروع به دریافت ایردراپ ها کنید، کافیست ملزومات زیر را برای انجام ایردراپ ها | Airdrops فراهم کنید.

 

جیمیل فعال | GMAIL برای ایردراپ ها:

ضروری ترین و پر کاربردترین ابزار برای ثبت نام در ایردراپ ها نیاز دارید، داشتن حداقل یک ایمیل فعال (ترجیحاً جیمیل – GMAIL) می باشد. اکثر ایردراپ ها پیام های خود را از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می کنند. ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از جیمیل، برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس جیمیل بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

ساخت اکانت جیمیل

 

 

کیف پول | Wallet برای ایردراپ ها:

یکی از ضروری ترین نیاز های هر ایردراپ داشتن کیف پول برای دریافت پاداش ایردراپ هست، بسته به نوع ایردراپ کیف پولی که باید استفاده کنید متفاوت است، برای دریافت پاداش بعضی از ایردراپ باید کیف پول اختصاصی خود آنها را نصب کنید.

شما می توانید در لینک زیر آموزش های مربوط به نصب انواع کیف پول ها را مشاهده کنید.

 

 

آموزش کیف پول هاآموزش متامسک

 

پرکاربردترین کیف پول مورد استفاده در ایردراپ ها، کیف پول کیف پول متامسک | MetaMask Wallet می باشد، این کیف پول از شبکه های زیادی از جمله شبکه اتریوم ERC-20 و شبکه اسمارت چین BEP-20 پشتیبانی کند، در زیر به تعدادی از شبکه های دیگر که توسط متامسک پشتیبانی می شوند، اشاره می کنیم:

Avalanche Mainnet C-Chain | Binance Smart Chain | Ethereum Classic | Fantom Opera (FTM) | Fuse Network | Harmony Mainnet | HECO Chain (HT) | Moonriver | OKExChain (OKT) | POA (Proof of Autonomy) | Polygon MATIC | xDai Chain | Zenith Mainnet

 

حساب کاربری فعال در شبکه های اجتماعی برای ایردراپ ها:

بسیاری از ایردراپ ها برای افزایش محبوبیت خود در شبکه های اجتماعی در ازای پرداخت پاداش به شما، وظایفی همچون لایک کردن، کامنت گذاری و اشتراک گذاری اخبار مرتبط به فعالیت های خود را، به شما می سپارند.

در ادامه برخی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی که احتمال استفاده آنها در ایردراپ ها زیاد است آورده شده است، بهتر است در همگی آنها ثبت نام نمایید و در صورتی که تمایل داشتید صفحه ایردراپ هیستوری را نیز دنبال نمایید.

 

 

توییتر / Twitter برای ایردراپ ها:

یکی از پر کاربردترین حساب های شبکه های اجتماعی در ایردراپ ها، حساب توییتر می باشد. شما به راحتی می توانید با خط ایران خودتان یک حساب کاربری توییتر باز کنید و از آن برای دریافت ایردراپ ها استفاده کنید. ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از توییتر را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس توییتر بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش توییتر

 

 

تلگرام / Telegram برای ایردراپ ها:

یکی دیگر از پر کاربردترین حساب های شبکه های اجتماعی در ایردراپ ها، حساب تلگرام می باشد. شما به راحتی می توانید با خط ایران خودتان یک حساب کاربری تلگرام باز کنید ولی در برخی از ایردراپ ها شما نمی توانید با خط و شماره ایرانی در کانال یا گروه ایردراپ عضو شوید، از این رو  پیشنهاد می کنیم برای انجام ایردراپ ها از یک خط مجازی خارجی استفاده کنید.از آن برای دریافت ایردراپ ها استفاده کنید. ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از تلگرام را برای ایراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافیه برروی عکس تلگرام بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش تلگرام

 

 

دیسکورد / Discord برای ایردراپ ها:

پیام رسان دیسکورد هم یکی از پر کاربردترین حساب هایی است که در ایردراپ ها به آن نیاز دارید، شاید دیسکورد پیچیدگی های خاص خود را داشته باشد ولی ما سعی کردیم تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از دیسکورد را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس دیسکورد بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش دیسکورد

فیسبوک / Facebook برای ایردراپ ها:

فیسبوک هم در ایردراپ های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و این شبکه هم جز شبکه های اجتماعی پر کاربرد در ایردراپ هاست ما سعی کردیم تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از فیسبوک را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس فیسبوک بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش فیسبوک

 

 

یوتوب / YouTube برای ایردراپ ها:

بسیاری از ایردراپ ها از شما می خواهند که کانال یوتیوب آنها را سابسکرایب کنید و ویدیو های آنها را لایک نموده و برای ویدیو هایشان نظر بنویسید. ما سعی کردیم تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از یوتیوب را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس یوتیوب بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش یوتوب

 

 

اینستاگرام / Instagram برای ایردراپ ها:

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی که ممکن است در بعضی از ایردراپ ها مورد استفاده شما قرار بگیرد، حساب اینستاگرام می باشد. ساخت حساب اینستاگرام مراحل سختی ندارد و شما می توانید به راحتی یک حساب اینستاگرام بسازید و از آن برای دریافت ایردراپ ها استفاده کنید. ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از اینستاگرام را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس اینستاگرام بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش اینستاگرام

 

ردیت / Reddit برای ایردراپ ها:

شما برای انجام وظایف بعضی از ایردراپ ها نیاز به حساب ردیت خواهید داشت، ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از ردیت را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس ردیت بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش ردیت

 

 

مدیوم / Medium برای ایردراپ ها:

شما برای انجام وظایف بعضی از ایردراپ ها نیاز به حساب مدیوم خواهید داشت، ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از مدیوم را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس مدیوم بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش مدیوم

 

 

لینکدین / Linkedin برای ایردراپ ها:

حساب لینکدین حساب خیلی پر استفاده ای برای انجام ایردراپ ها نیست ولی داشتن یک حساب در این شبکه را هم برای ایردراپ های ضروری به شما پیشنهاد می کنیم.

ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از لینکدین را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس لینکدین بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش لینکدین

 

تیک تاک / Tiktok برای ایردراپ ها:

تیک تاک هم حساب خیلی پر استفاده ای برای انجام ایردراپ ها نیست ولی داشتن یک حساب در این شبکه را هم برای ایردراپ های ضروری به شما پیشنهاد می کنیم. ما برای شما تا آنجا که امکان داشته است، نحوه ثبت نام و استفاده از تیک تاک را برای ایردراپ ها را آموزش داده ایم، برای استفاده از این مطالب کافی است برروی عکس تیک تاک بزنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

آموزش تیک تاک
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات