ایردراپ | AIRDROP چیست؟ آموزش کسب ارز دیجیتال رایگان

0 1,717

ایردراپ (AIRDROP) یک روش بازاریابی در دنیای ارزهای دیجیتال است. که برای آگاهی بخشی سریع و کمک به تعیین ارزش اولیه یک توکن ارائه می شود و از طریق آن می توانیم کسب درآمد کنیم.

ایردراپ در واقع به این معناست که پروژهای جدیدِ رمز ارزی که قصد جذب سرمایه گذار و حامی را دارند از روش خلاقانه ای برای این کار استفاده می کنند تا جذب مخاطب کنند. که روش های تبلیغاتی خود را از طریق رسانه های اجتماعی مطرح می کنند و با دادن هدیه از رمز ارزهای خود با انگیزه ی بیشتر، مخاطب جذب می کنند و پروژه ی خود را به بقیه می شناسانند.

ایردراپ (AIRDROP) به زبان ساده مقادیر کمی از ارز دیجیتال تازه تاسیس است و اعضای یک پلتفرم بلاک چینی را هدف قرار داده است.

و این که چرا علاقمندان بسیار زیادی دارد چون بقیه آن را به عنوان هدیه دریافت می کنند و ارزش این هدیه می تواند با مرور زمان افزایش یا کاهش پیدا کند و ممکن است سود سرشاری را برای افراد به ارمغان بیاورد.

ایردراپ (AIRDROP) یک روش برد برد محسوب می شود، چون در ابتدای پروژه دارندگان پروژه سود می کنند و بعد از گذشت زمان افرادی که عضو این ایردراپ شدند و این توکن را هدیه گرفتند با افزایش ارزش آن سود می کنند.

ایردراپ | Airdrop شیوه ای برای رسانیدن لوازم، تجهیزات، آذوقه، کمک های اولیه، مهمات و … به مناطق دور افتاده یا صعب العبور می باشد که در این روش تجهیزات مورد نظر توسط چتر از هواپیما در نقاط مشخصی رها می شود.

اما ایردراپ در دنیای کریپتو کارنسی ها، به معنی ارائه و توزیع مقداری از یک ارز دیجیتال، جهت معرفی و افزایش محبوبیت آن ارز می باشد.

ایردراپ ها یا به صورت پاداش (به کیف پول ها یا حساب های شما در صرافی های مختلف) اضافه می شوند و یا به صورت بونتی (Bounty) در زمان های اعلام شده و در ازای انجام وظایف مختلفی همچون ثبت نام در سایت ارز دیجیتال، فالو، لایک، کامنت و …. در شبکه های اجتماعی مرتبط با آن ایردراپ به شما تعلق می گیرند.

امروزه بسیاری از پروژه های جدید کریپتوکارنسی توکن های خود را به صورت رایگان بین کاربرانی که مبلغ و هوادار آنها در شبکه های اجتماعی هستند، تقسیم می کنند.

چرا در ایردراپ ها ارز دیجیتال رایگان می دهند؟

 

  • وفادار سازی مشتریان به محصولات و خدمات

در بسیاری از ایردراپ ها شرکت ها تصمیم می گیرند برای ایجاد وفاداری بین مشتریان خود، مبالغی از سود های کسب شده را به صورت ارز دیجیتال به آنها بازگردانند. این کار علاوه بر اینکه باعث جلب رضایت مشتری می شود، می تواند ترویج و تبلیغی برای ارز دیجیتال آن شرکت باشد.

  • برای جمع‌آوری اطلاعات مشتریان بالقوه

در بسیاری از ایردراپ ها هم هدف از ارائه ارز دیجیتال، جمع آوری اطلاعات مشتریان احتمالی و تبدیل آن توسط روش های بازاریابی به مشتریان بالقوه می باشد. شما برای دریافت این نوع از ایردراپ ها لازم هست اطلاعاتی از قبیل، نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن و …  خود را برای تیم ارائه کننده ایردراپ عرضه کنید.

  • برای تبلیغ و ترویج ارز جدید

تا کنون بیش از 14,000 کوین و توکن جدید وارد عرصه کریپتوکارنسی شده است، با توجه به این شلوغی و ازدحام، کوین ها و توکن هایی که موفق نشوند صدای خود را به گوش افراد بیشتری برسانند، یواش یواش محکوم به نابودی می شوند.

از آنجایی که افراد زیادی به دنبال کسب رایگان ارز های دیجیتال هستند، به همین دلیل این بهترین فرصت برای معرفی و تبلیغ کوین ها و توکن های تازه وارد به دنیای کریپتو کارنسی است.

 

ملزومات ایردراپ ها

برای دریافت ایردراپ ها ، ملزوماتی نیاز می باشد که شما می توانید توسط لینک زیر آموزش همه این ملزومات را مشاهده نمایید.

کلیک کنید

نباید های ایردراپ ها

  • از ثبت نام چند باره یک ایردراپ با یک سیستم یا گوشی همراه خودداری نمایید. بسیاری از ایردراپ ها اکانت های مولتی (چند اکانته) را ساسبند می کنند. گاهی اوقات استفاده از نرم افزار های تحریم شکن نیز اثر مشابهی را در پی دارد.
  • به هیچ عنوان به هیچ ایردراپ و به هیچ فردی کلید خصوصی (Private Key) کیف پول خود را ارسال نکنید.
  • هنگام ثبت نام در ایردراپ ها از پسورد مشترک استفاده ننمایید.
  • تا پایان ایردراپ ها از شبکه های اجتماعی آنها خارج نشوید. بعضی از ایردراپ ها به صورت منظم حضور شما را در شبکه های اجتماعی بررسی می نمایند.

آموزش نحوه دریافت ایردراپ های سایت گلیم – Gleam Airdrop

شما می توانید این آموزش را در آپارات و یوتیوب مشاهده کنید.(برای حمایت از ما لطفاً لایک و کامنت فراموش نشه)
یوتوب آپارات

آموزش برداشت از ایردراپ ها

به زودی …

نکات امنیتی در رابطه با ایردراپ ها

به زودی …

سوالات متداول درباره ایردراپ ها | Airdrops

به زودی …

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات