معرفی و آموزش اپلیکیشن و بازی ARC8 – استخراج توکن GMEE

کد ایردراپ: A110 پاداش ایردراپ: استخراج توکن GAMEE پاداش معرفی: نامشخص اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

قندشکن خود را روشن کنید وارد لینک زیر شوید و اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.
کلیک کنید

با حساب گوگل یا فیس بوک خود وارد برنامه شوید. (اگر کد معرف از شما خواست کد زیر را وارد کنید)
BehNam1

هر روز وارد برنامه شوید، جم (الماس های بنفش رنگ) دریافت کنید تا بتوانید با آن ها بازی ها را انجام دهید. در صورتی که جز نفرات برتر بازی ها شوید به شما توکن GMEE پرداخت می کند و می توانید برداشت کنید.

برای شروع هر بازی باید مقداری از جم های خود را خرج کنید اگر برنده ی بازی شوید مقدار بیشتری جم دریافت می کنید در غیر این صورت از جم های (الماس)  شما کم می شود و به رقیب شما می رسد.

شما روزانه می توانید با انجام 10 بازی در این برنامه مقدار 0.03 توکن GMEE  دریافت کنید و در صورتی که در سه تا از مسابقات برنده شوید می توانید مقدار 0.01 توکن GMEE به عنوان پاداش دریافت کنید.

برای اینکه متوجه شوید روزانه در چند بازی شرکت کرده اید از قسمت Daily Tasks می توانید تعداد دفعاتی که در طول روز بازی می کنید را مشاهده کنید.

در قسمت بالای بخش بازی، مسابقه‌های امروز (Today’s Tournaments) را می‌بینید که با شرکت در هر تورنمنت می توانید جوایز متفاوت دریافت کنید در صورتی که در مدت زمان داده شده برای بازی، جز نفرات برتر بازی شوید مقداری توکن GMEE به شما تعلق خواهد گرفت.

برای شرکت در این مسابقات روی مسابقاتی که به آن علاقه دارید ضربه بزنید سپس روی دکمه Join tournament بزنید. توجه داشته باشید که برای ورود به این مسابقات با توجه به نوع مسابقه باید مقداری از جم های (الماس) خود را خرج کنید.

نحوه انجام بازی ها در اپلیکیشن Arc8 : در Arc8 می توانید از بین 10 بازی، بازی کنید و امتیاز کسب کنید.

بازی 99 بلوک ( 99 Blocks ) : این بازی شبکه‌ای از مربع‌های 3×3 را نشان می‌دهد و بازیکنان باید در عناصر مختلف جای بگیرند تا کل منطقه مربع را پر کنند. هرچه مربع های کامل بیشتری بسازید، امتیاز شما بیشتر می شود.

بازی سیارک ها (Asteroids) : در این بازی، بازیکنان باید یک سفینه فضایی را اداره کنند و سیارک ها را نابود کنند، در حالی که از برخورد فرار می کنند. هر چه بیشتر دوام بیاورید و سیارک های بیشتری را نابود کنید، امتیاز شما بهتر خواهد بود.

بازی گلوبو ران (Globo Run) : این بازی از اولین بازی هایی بود که در Arc8 در دسترس بازیکنان قرار گرفت. بازیکنان باید در حین جمع آوری اقلام برای کسب امتیاز بیشتر، توپ را از طریق پیچ و خم چالش ها و موانع عبور دهند.

بازی هگزونیکس (Hexonix) : این بازی یک نسخه کمی تغییر یافته از 99 بلوک است که در آن بازیکنان برای کسب امتیاز باید خطوط فیگور را به هم متصل کنند. این بازی که بر روی یک تخته شش ضلعی قرار دارد، به دنبال به چالش کشیدن تفکر فضایی و منطقی بازیکنان است.

بازی دزدان دریایی بازی یک نفره (Pirate Solitaire) : در این بازی کارت های خود را با دقت سفارش دهید و این کار را سریع انجام دهید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. به خاطر داشته باشید که اگر احساس می کنید راهی برای تکمیل پازل وجود ندارد، در برخی موارد ممکن است بهتر باشد سریع تسلیم شوید و از پاداش زمانی بهره مند شوید.

بازی ستاره یک نفره (Solitaire Star) : شما در این بازی باید یک تخته 54 کارتی را در زمان تعیین شده پاک کنید. کارت های خود را با دقت بر روی هم بچینید و به زمان تکمیل بازی دقت کنید. شما باید کارت ها را به ترتیب اعداد بر روی هم قرار دهید. توجه داشته باشید که در این بازی هم زمان بسیار مهم است.

بازی خط سنگ مرمر (Marble Dash) : دارای یک گیم پلی است که بسیار شبیه به Globo Run است. با این حال، از نظر طراحی، بازی تم بسیار تیره‌تری به خود می‌گیرد و با پرش‌های متعدد و سقوط موانعی که در مسیر شما قرار می‌گیرد، کمی چالش را اضافه می‌کند و به امتیاز بالایی می‌رسد.

بازی Wizard’s 21 : بازیکنان باید کارت ها را ترکیب کنند تا به مجموع 21 برسند. و بازیکنان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا از حد 21 برای مجموع کارت ها تجاوز نکنند. مانند همه بازی‌های Arc8، محدودیت زمانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید.

لازم به ذکر است که بدانید توکن GMEE بر بستر شبکه POLYGAN می باشد.
0xcf32822ff397ef82425153a9dcb726e5ff61dca7 Contract Address

آموزش و معرفی بازی آرک هشت | Arc8

شما می توانید آموزش نحوه ی برداشت از بازی آرک هشت را از طریق لینک های زیر در آپارات یا یوتیوب مشاهده نمایید.
آپارات یوتوب

توضیحات بیشتر درباره معرفی و آموزش اپلیکیشن و بازی ARC8 – استخراج توکن GMEE

برنامه موبایل Arc8 حس جدیدی از بازی برای کسب درآمد است.
GMEE ارز دیجیتالی است که در پلتفرم  Arc8 از طریق بازی های متنوع در این برنامه می توانید به دست آورید.

نحوه انجام بازی ها در اپلیکیشن Arc8 :

در Arc8 می توانید از بین 10 بازی، بازی کنید و امتیاز کسب کنید.

بازی 99 Blocks

 

 

 

بازی 99 بلوک ( 99 Blocks ) :

این بازی شبکه‌ای از مربع‌های 3×3 را نشان می‌دهد و بازیکنان باید در عناصر مختلف جای بگیرند تا کل منطقه مربع را پر کنند. هرچه مربع های کامل بیشتری بسازید، امتیاز شما بیشتر می شود.

 

 

 

 

 

 

بازی ATARI Asteroids

 

 

 

 

بازی سیارک ها (Asteroids) :

در این بازی، بازیکنان باید یک سفینه فضایی را اداره کنند و سیارک ها را نابود کنند، در حالی که از برخورد فرار می کنند. هر چه بیشتر دوام بیاورید و سیارک های بیشتری را نابود کنید، امتیاز شما بهتر خواهد بود.

 

 

 

 

 

بازی Globo Run

 

 

 

 

بازی گلوبو ران (Globo Run) :

این بازی از اولین بازی هایی بود که در Arc8 در دسترس بازیکنان قرار گرفت. بازیکنان باید در حین جمع آوری اقلام برای کسب امتیاز بیشتر، توپ را از طریق پیچ و خم چالش ها و موانع عبور دهند.

 

 

 

 

 

بازی Hexonix

 

 

 

بازی هگزونیکس (Hexonix) :

این بازی یک نسخه کمی تغییر یافته از 99 بلوک است که در آن بازیکنان برای کسب امتیاز باید خطوط فیگور را به هم متصل کنند. این بازی که بر روی یک تخته شش ضلعی قرار دارد، به دنبال به چالش کشیدن تفکر فضایی و منطقی بازیکنان است.

 

 

 

 

 

بازی Pirate Solitaire

 

 

 

بازی دزدان دریایی بازی یک نفره (Pirate Solitaire) :

در این بازی کارت های خود را با دقت سفارش دهید و این کار را سریع انجام دهید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. به خاطر داشته باشید که اگر احساس می کنید راهی برای تکمیل پازل وجود ندارد، در برخی موارد ممکن است بهتر باشد سریع تسلیم شوید و از پاداش زمانی بهره مند شوید.

 

 

 

 

 

بازی Marble Dash

 

 

 

بازی خط سنگ مرمر (Marble Dash) :

دارای یک گیم پلی است که بسیار شبیه به Globo Run است. با این حال، از نظر طراحی، بازی تم بسیار تیره‌تری به خود می‌گیرد و با پرش‌های متعدد و سقوط موانعی که در مسیر شما قرار می‌گیرد، کمی چالش را اضافه می‌کند و به امتیاز بالایی می‌رسد.

 

 

 

 

 

بازی Wizard 21

 

 

 

 

بازی Wizard’s 21 :

بازیکنان باید کارت ها را ترکیب کنند تا به مجموع 21 برسند. و بازیکنان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا از حد 21 برای مجموع کارت ها تجاوز نکنند. مانند همه بازی‌های Arc8، محدودیت زمانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید.

 

 

 

 

بازی Pixel Dungeon

 

 

 

بازی Pixel Dungeon :

تنها بازی‌ای است که در مرحله minting در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. همچنین یکی از چالش برانگیزترین مینی بازی های Arc8 است. Pixel Dungeon تقریباً همان ایده Globo Run را دارد، با این حال، به جای توپ غلتان، بازیکنان باید در پیچ و خم پیچیده‌تری با یک مکعب حرکت کنند. شکل مکعب اغلب انجام حرکات را سخت تر می کند.

 

 

 

 

 

بازی Samurai Hold'em

 

 

 

 

بازی Samurai Holdem :

آخرین اما نه کم‌اهمیت، پوکر کلاسیک هولدم وجود دارد. برای جالب‌تر کردن همه چیز، Samurai Hold’em به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با چهار دست به طور همزمان بازی کنند. عاقلانه انتخاب کنید و کارت های خود را به بهترین شکل ممکن ترکیب کنید تا امتیاز بیشتری از دستان خود کسب کنید.

 

 

 

 

بازی ستاره یک نفره (Solitaire Star) :

شما در این بازی باید یک تخته 54 کارتی را در زمان تعیین شده پاک کنید. کارت های خود را با دقت بر روی هم بچینید و به زمان تکمیل بازی دقت کنید. شما باید کارت ها را به ترتیب اعداد بر روی هم قرار دهید. توجه داشته باشید که در این بازی هم زمان بسیار مهم است.

 

اشتراک
اطلاع دهید
guest
14 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
حامد
حامد
1 سال گذشته

روش برداشت هم توضیح بدین

Amirreza
Amirreza
1 سال گذشته

سلام خسته نباشید لینک توکن gmee برای این که تو متامسک اد کنم چی هستش؟ چیزی که الان قرار دادین با چیزی که در سایت etherscan هست متفاوت هستش

Amirreza
Amirreza
پاسخ دادن به  بهنام
1 سال گذشته

الان یعنی من باید این ادرسی که قرار دادین رو تو متامسک تو قسمت import token بزنم؟

رضا
رضا
7 ماه گذشته

سلام استاد خیلی فیلم اموزشیت خوب بود فقط من توو این چیزا زیاد وارد نبست ، بعد از اینکه با با این برنامه تراس ولت پولتو بگیری اون وقت چطور تبدیلش میکنی به تومان ؟

مینا
مینا
5 ماه گذشته

سلام
من با اینکه بافیلتر شکن بازی میکنم ولی وقتی تورنومتر رو میزنم که بازی کنم میزنه کشور شما اجاره نداره
چکار باید بکنم؟

محمد
محمد
5 ماه گذشته

سلام بهنام جان
یکبار بدون قندشکن رفتم و از اون موقع دیگه هر تورنمنت که میخوام شرکت کنم میگه برای کشور شما مقدور نیست. حتی یک ایمیل دیگه هم از اول دادم و دوباره شروع کردم ولی بازم همون اخطار رو میده چکار باید کنم الان؟

Ali
Ali
5 ماه گذشته

سلام ببخشید استاد اونmin چیه برایع من زدع ۵۰و نمیزارع برداشت کنم جمی ام رو

مهدی
مهدی
5 ماه گذشته

سلام ، من وقتی میخوام به بازی ملحق بشم پیام میاد که دسترسی برای کشور شما امکان پذیر نیست مشکل از چیه ؟

محمد
محمد
5 ماه گذشته

سلام من چطور میتونم بازی رو دوباره شروع کنم

نیکنام
نیکنام
2 ماه گذشته

من رو تورنومنت میزنم میگ تو کشور شما موجود نیس…فیلترمم روشنه میخاسم بدونم دلیل چیه؟!

محمد
محمد
1 ماه گذشته

سلام چرا نمیشه بازی کرد میگه برای کشور شما این بازی بسته..یا برداشت میخوای بزنی‌میزنه ۵۰ مین و برداشتش غیر فعاله؟؟!!