آموزش بازی دیفای کینگ دامز | Defi kingdoms

کد ایردراپ: A202 پاداش ایردراپ: بر اساس میزان سرمایه گذاری پاداش معرفی: ندارد اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

بازی دیفای کینگ دامز | Defi kingdoms در حال حاضر تنها نسخه وب دارد، برای اجرای این بازی شما نیاز به افزونه متامسک و مقداری ارز ONE که بر بستر شبکه ی اصلی آن یعنی هارمونی (Harmony) باشد نیاز دارید.
آموزش کیف پول متامسک

بعد از اینکه متامسک خود را نصب نمودید و شبکه ی هارمونی را به کمک آموزش های قبلی به آن اضافه نمودید، می بایست مقداری ارز ONE داخل کیف پول خود واریز نمایید. برای بازی DeFi Kingdoms، باید چند توکن Harmony ONE داشته باشید. DeFi Kingdoms بر روی بلاک چین هارمونی میزبانی می شود، بنابراین شما هم برای کارمزد گاز (کارمزد تراکنش هایی که هنگام معامله توکن ها دریافت می شود) و هم برای تبدیل به JEWEL به این توکن ها نیاز دارید. هزینه های گاز در شبکه هارمونی بسیار کم است، بنابراین حتی یک توکن ONE برای مدت زمان زیادی برای گاز کافی است. با این حال، برای خرید JEWEL و دیگر توکن‌های درون بازی، ONE زیادی می‌خواهید.

بعد از انجام مراحل بالا برای ورود به بازی وارد لینک زیر شوید.
لینک ورود به بازی

بعد از ورود به بازی و متصل کردن کیف پول خود به سایت بازی از شما می خواهد یک نام و یک آواتار برای شخصیت خود در بازی انتخاب کنید.

آموزش کامل کسب درآمد از بازی دیفای کینگ دامز | Defi kingdoms

توجه : این مطلب صرفاً برای آشنایی شما با بازی دیفای کینگ دامز | Defi kingdoms تهیه شده است؛ از آنجایی که هر بازی جهت معرفی و آموزش سیستم درآمد زایی آن نیاز به ساعت ها تحقیق و بررسی توسط تیم ایردراپ هیستوری دارد، از شما خواهشمندیم در صورتی که نیاز به آموزش کامل تری برای این بازی دارید، در کامنت های همین پست درخواست تهیه آموزش خود را ذکر کنید. به محض اینکه 20 کاربر درخواست خود را برای تهیه آموزش این بازی ثبت کنند، تیم ایردراپ هیستوری در کوتاه ترین زمان ممکن ویدیوی آموزشی این بازی را برای شما تهیه و منتشر خواهد نمود. بدیهی است تا آن زمان تنها به سوالاتی پاسخگو خواهیم بود که در حین تهیه این مطلب با آن مواجه شده ایم.

توضیحات بیشتر درباره آموزش بازی دیفای کینگ دامز | Defi kingdoms

نقشه جهان در بازی دیفای کینگ دامز :

نمای اصلی در DeFi Kingdoms نقشه جهان است.

می توانید با چرخ ماوس خود بزرگنمایی و کوچک نمایی کنید یا روی یک دستگاه تلفن همراه زوم کنید. با نگه داشتن دکمه سمت چپ ماوس و کشیدن یا حرکت دادن با انگشت خود روی یک دستگاه تلفن همراه حرکت کنید. با یک کلیک یا ضربه از هر مکان خاصی دیدن کنید.

 

 

 

علاوه بر این، منوی موجود در گوشه سمت راست بالا به شما امکان می‌دهد تا بین مکان‌ها مستقیماً بدون بازگشت به نقشه جهانی حرکت کنید، پیوندهایی به سرور DeFi Kingdoms Discord، رسانه‌های اجتماعی، پیوندهایی به اسناد و این آموزش ارائه می‌دهد.

 

 

 

 

در بالا سمت چپ، آواتار شخصیت شما به همراه موجودی JEWEL در کیف پول Metamask شما و موجودی پاداش قفل شده شما نمایش داده می شود. با کلیک بر روی این آواتار، منویی با تعداد زیادی اطلاعات مفید مانند مجموع پاداش در انتظار، قیمت لحظه ای JEWEL و ارزش بازار باز می شود.

همچنین می‌توانید روی دکمه موجودی زیر کلیک کنید تا موجودی اقلام داخل بازی خود را مشاهده کنید.

 

 

 

بازار در بازی دیفای کینگ دامز :

به بازار خوش آمدید، ماجراجو!

این قلب اقتصاد شلوغ DeFi Kingdoms است. در اینجا، بازیکنان جدید باید با معامله گر، Merchant Matoya صحبت کنند . او به شما کمک می کند توکن های ONE خود را با JEWEL، ارز DeFi Kingdoms مبادله کنید.

چه برای افزایش تعادل جواهرات خود از طریق سرمایه گذاری و چه برای استفاده از JEWEL خود برای به دست آوردن قهرمانان و مقابله با همه چالش های DeFi Kingdoms، برای شروع باید با Matoya صحبت کنید.

اگرچه ماتویا فقط ONE و JEWEL را معامله نمی کند. او به‌عنوان چهره صرافی غیرمتمرکز ما عمل می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را در بلاک چین هارمونی با کارمزدهای بسیار کم و زمان تراکنش‌ها تنها چند ثانیه مبادله کنند.

تبادل نشانه‌ها بخش کلیدی برخی از فعالیت‌های درون بازی است، بنابراین ممکن است اغلب به Matoya مراجعه کنید.

 

ممکن است متوجه دروید لازاروس شده باشید که او نیز اینجا در بازار است. Lazarus به شما کمک می‌کند توکن‌ها را جفت کنید و در Liquidity Pools سرمایه‌گذاری کنید، که بخش مهمی از DeFi Kingdoms هستند. برای شروع، می توانید برای خرید دانه ها با Druid Lazarus صحبت کنید . شما دانه ها را با سرمایه گذاری معادل JEWEL و یک توکن دیگر خریداری می کنید. همانطور که می دانید، می توانید برای آن توکن ها با Matoya معامله کنید. هنگامی که بذرها را در اختیار دارید، می توانید به باغ ها بروید تا آنها را بکارید.

Liquidity Pooling می تواند ابزار قدرتمندی برای تولید JEWEL بیشتر باشد. در مورد این فرآیند در باغ ها بیشتر توضیح خواهم داد، پس وقتی آماده شدید، بیایید به آنجا برویم.

 

باغها در بازی دیفای کینگ دامز :

این واحه آرامش کشاورزی، باغ هاست. هنری باغبان بر همه چیز در این منطقه نظارت می کند، از جمله نان های جهشی.

می‌خواهید نگاهی به Seed Box بیندازید ، که فهرستی از استخرهای نقدینگی (باغ‌ها) فعال در DeFi Kingdoms را نشان می‌دهد. می‌توانید میزان سرمایه‌گذاری در هر استخر، انتشار گازهای گلخانه‌ای هر استخر و بازده مورد انتظار (با استفاده از یک فرمول بسیار ساده) را از این صفحه ببینید. اینجاست که می‌توانید تصمیم بگیرید به کدام استخرهای نقدینگی بپیوندید.

 

 

اگر قبلاً دانه‌هایی را از Druid Lazarus در بازار خریداری کرده‌اید، می‌توانید آنها را در جعبه بذر اینجا قرار دهید. هنری فوراً آنها را می‌کارد و به مرور زمان جواهرات جدید را از اعماق بالا می‌برند.

باغبان با عشق از گیاهان شما مراقبت می کند تا زمانی که تمام پاداش های شما آزاد شود. برای مشاهده و مطالبه جوایز خود می توانید منطقه Harvest را بررسی کنید. هنگام خرید بذر و کاشت در باغ ها، به یاد داشته باشید که هزینه های برداشت اعمال می شود و بخشی از پاداش ها با زمان قفل شده است. Planting in the Gardens یک ابزار قدرتمند در DeFi Kingdoms است، بنابراین پیشنهاد می‌کنم اگر قبلاً آشنایی ندارید، کمی برای یادگیری در مورد استخرهای نقدینگی و سیستم پاداش‌های قفل شده با زمان صرف کنید.

 

بانک در بازی دیفای کینگ دامز :

ما الان به بانک رسیدیم! اگر به فکر نگه داشتن جواهرات خود برای مدتی هستید، و اگر می‌خواهید در حین انجام این کار جوایزی کسب کنید، اینجا مکان مناسبی است. برای واریز JEWEL به بانک می توانید با Banker Ian صحبت کنید.

زمانی که JEWEL شما واریز می شود، بخشی از هزینه های صرافی غیرمتمرکز و بخشی از کارمزد تراکنش های JEWEL درون بازی با شما به اشتراک گذاشته می شود. این پاداش‌ها بر اساس سهم شما از کل سپرده‌های بانک به اشتراک گذاشته می‌شوند، بنابراین هرچه جواهرات بیشتری در بانک داشته باشید، پاداش بیشتری به شما تعلق می‌گیرد.

برخلاف باغ‌ها، این پاداش‌ها فوراً باز می‌شوند. البته می توانید هر زمان که بخواهید وجه خود را از بانک برداشت کنید و هیچ هزینه ای برای برداشت وجود ندارد.

 

میخانه در بازی دیفای کینگ دامز :

زمان استراحت و استراحت در مقصد DeFi Kingdoms برای نوشیدن، میخانه است. میخانه ها همیشه مکان محبوبی برای تجمع قهرمانان مسافرتی هستند و این یکی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بسیاری از فعالیت‌ها در DeFi Kingdoms برای تکمیل نیاز به یک قهرمان دارند: تمام حرفه‌ها و خطوط جستجو با استفاده از Heroes تکمیل می‌شوند. DeFi Kingdoms Heroes دارایی های منحصر به فرد NFT با کلاس ها، بلوک های آمار، سطوح و هنر پیکسلی خاص خود هستند.

 

 

 

در اینجا در میخانه، Barkeep Kessing به شما این امکان را می دهد که هر کارت قهرمانی را مشاهده کنید یا یک قهرمان را برای بازیکن دیگری بفرستید، در حالی که سلنا ، نماینده، می تواند لیستی از قهرمانان را برای خرید به شما بدهد. هنگامی که قهرمانان خود را دارید، می توانید به اینجا برگردید و با پیشرفت بیشتر در بازی، آنها را برای اجاره یا فروش پیشنهاد دهید.

 

 

 

 

حرفه ها در بازی دیفای کینگ دامز :

آیا این یک چیز عجیب و غریب جغرافیایی نیست؟ آن طرف ورودی معدن است که درست در کنار یک باغ مناسب، یک حوض ماهیگیری، و یک منطقه جنگلی برای جستجوی علوفه قرار دارد! هنگامی که یک قهرمان دارید، این مکانی است که باید از آن بازدید کنید تا از مهارت های او استفاده کنید.

هر یک از حرفه‌های موجود – معدن‌کاری ، ماهیگیری ، باغبانی و جست‌وجوی علوفه – وقتی قهرمانان خود را به کار می‌گیرید، پاداش‌هایی برای شما ایجاد می‌کند. NPC های اینجا در تلاش برای تازه کارها در حرفه های مربوطه خود تخصص دارند، بنابراین هنگامی که یک قهرمان دارید باید آنها را به اینجا بیاورید تا شروع به کسب تجربه و منابع کنید. هر کوئست یک هزینه Stamina دارد.

 

همچنین، اجازه دهید یک انحراف سریع به سمت قلعه داشته باشیم.

در اینجا می توانید Wishing Well را مشاهده کنید ، یک فعالیت ساده که قهرمانان شما می توانند علاوه بر ماموریت های حرفه ای انجام دهند. هیچ الزامی برای ایجاد آرزو وجود ندارد، اگرچه 5 امتیاز Stamina صرف خواهد شد. هر آرزوی تجربه را برمی گرداند و فرصتی برای تولید اشک های گایا دارد که برای احضار قهرمانان جدید لازم است. می‌توانید از نوار لغزنده در منوی Wishing Well استفاده کنید تا به تعداد آرزوهایی که Stamina برای همه دارید را به یکباره انجام دهید، و این تلاش هیچ تعهد زمانی ندارد.

استقامت قهرمان با سرعت 1 امتیاز در 20 دقیقه بازسازی می شود. غالباً قهرمانان شما در جستجوی استقامت خود را از دست می دهند و نیاز به استراحت دارند. هیچ کس نمی تواند همیشه کار کند!

 

پورتال در بازی دیفای کینگ دامز :

لطفا در این بیشه مقدس ساکت و با احترام بمانید. اکنون به پورتال نزدیک می شویم، جایی که قهرمانان به پادشاهی احضار می شوند.

برای احضار یک قهرمان، آرچدروید آگرانام مراسمی را به همراه دو قهرمان انجام می‌دهد و به کریستالی انرژی می‌بخشد که از قهرمانان هدایت می‌شود. پس از این مراسم، احضار کننده، لیزا ، کریستال را در پورتال قرار می دهد. کریستال مصرف می شود و یک قهرمان جدید وارد قلمرو می شود!

این قهرمان جدید برخی از ویژگی های قهرمانانی را که انرژی خود را برای القای کریستال احضار داده اند به ارث خواهد برد. هیچ دو قهرمانی دقیقاً شبیه هم نیستند و بخش مهمی از موفقیت در DeFi Kingdoms احضار موفقیت آمیز قهرمانان قدرتمند است. ملاحظات پیرامون احضار بسیار و متنوع است.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
Rrrr
Rrrr
11 ماه گذشته

آموزش بازیو بزارید ممنون