معرفی و آموزش بازی متاورس پتریوم | Pethereum Play-to-Earn Metaverse

کد ایردراپ: A234 پاداش ایردراپ: پاداش معرفی: اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

برای دانلود و شروع کسب درآمد از بازی متاورس پتریوم ابتدا وارد لینک زیر شوید.
ورود به بازی

توجه : این مطلب صرفاً برای آشنایی شما با بازی متاورس پتریوم تهیه شده است. در صورتی که سئوالی در خصوص این بازی دارید، می توانید در کامنت ها بنویسید تا کاربران ماهرتر به شما پاسخ دهند.

توضیحات بیشتر درباره معرفی و آموزش بازی متاورس پتریوم | Pethereum Play-to-Earn Metaverse

بازی پتریوم | Pethereum یک متاورس Play-to-Earn است که هیچ دیوار پرداختی ندارد. بازیکنان حیوانات خانگی شایان ستایش را جمع آوری می کنند که NFT هستند و بازی های مختلف موبایلی را با این حیوانات خانگی انجام می دهند.

بازیکنان می توانند با انجام بازی در متاورس Pethereum، NFT های جدید را به صورت رایگان دریافت کنند.

ملاقات بازی های حلقه

ما از علاقه مندان باتجربه بازی هستیم که کار خود را وقف صنعت بازی های موبایلی کرده ایم. ما بازی‌های موبایل موفقی ایجاد کردیم که توانسته‌اند وارد 100 بازی برتر در فهرست پرفروش‌ترین ایالات متحده شوند. ما به بیش از 100 میلیون بارگیری، بیش از 3 میلیون DAU و درآمد خرید درون برنامه ای بیش از 50 میلیون دلار دست یافتیم.

در Pethereum هدف ما این است که تجربه بازی‌های موبایلی خود را با NFT و Play ترکیب کنیم تا پویایی به دست آوریم و یک متاورس پایدار ایجاد کنیم.
برای کسب درآمد بازی کنید
$PETH و NFT

در متاورس Pethereum، 13.2 میلیارد حیوان خانگی منحصر به فرد NFT با 5 سطح نادر متفاوت وجود دارد: معمولی، غیر معمول، نادر، حماسی و افسانه ای.

بازیکنان با انجام بازی‌های مختلف در متاورس Pethereum به صورت رایگان NFT دریافت می‌کنند. آنها می توانند این حیوانات خانگی NFT را به اشتراک بگذارند و درآمد غیرفعالی کسب کنند. همچنین بازیکنان می توانند با کسب موفقیت در مسابقات، $PETH کسب کنند.

به اشتراک گذاشتن با DAO

Pethereum توسط سازمان غیرمتمرکز خودمختار اداره می شود و به یک متاورس متعلق به جامعه و غیرمتمرکز تبدیل می شود. $PETH، نشانه حاکمیتی Pethereum، دارایی بسیار مهمی برای امکان پذیر ساختن این امر خواهد بود. در این راستا، دارندگان $PETH حق رای دادن در مورد تصمیمات مهم مربوط به بازی را خواهند داشت.

فراخوان های حاکمیتی منظم سازماندهی خواهد شد و دارندگان تصمیم گیرندگان خواهند بود و آینده پترئوم را تعیین می کنند.

اشتراک
اطلاع دهید
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای داده شده
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات
سامی
سامی
10 ماه گذشته

سلام میشه درآمد تقریبی و میانگین رو بفرمایید