معرفی و آموزش بازی میدان نبرد استیکمن | Stickman’s Battleground (به زودی …)

کد ایردراپ: A222 پاداش ایردراپ: پاداش معرفی: اعتبار ایردراپ: ⭐️⭐️⭐️

مراحل دریافت ایردراپ

دوستان توجه داشته باشید که این بازی هنوز لانج نشده است به محض لانچ شدن این بازی اطلاعات تکمیلی و نحوه ورود به بازی را برای شما قرار خواهیم داد.

توجه : این مطلب صرفاً برای آشنایی شما با بازی تهیه شده است؛ از آنجایی که هر بازی جهت معرفی و آموزش سیستم درآمد زایی آن نیاز به ساعت ها تحقیق و بررسی توسط تیم ایردراپ هیستوری دارد، از شما خواهشمندیم در صورتی که نیاز به آموزش کامل تری برای این بازی دارید، در کامنت های همین پست درخواست تهیه آموزش خود را ذکر کنید. به محض اینکه 20 کاربر درخواست خود را برای تهیه آموزش این بازی ثبت کنند، تیم ایردراپ هیستوری در کوتاه ترین زمان ممکن ویدیوی آموزشی این بازی را برای شما تهیه و منتشر خواهد نمود. بدیهی است تا آن زمان تنها به سوالاتی پاسخگو خواهیم بود که در حین تهیه این مطلب با آن مواجه شده ایم.

توضیحات بیشتر درباره معرفی و آموزش بازی میدان نبرد استیکمن | Stickman’s Battleground (به زودی …)

بازی میدان نبرد استیکمن | Stickman’s Battleground یک بازی NFT چند نفره است که از Stickman و PlayerUnknown’s Battlegrounds الهام گرفته شده است. فراتر از P2E معمولی، Stickman’s Battleground اینجاست تا هم برای جامعه بازی و هم برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ارزش متفاوتی ایجاد کند.

Stickman’s Battleground یک دنیای خیالی ایجاد می کند که در آن بازیکنان باید بجنگند و سعی کنند تا آنجا که ممکن است حریفان را بکشند.

بازیکنان می توانند برای کسب توکن های STMAN وارد نبرد شوند و Stickman NFT را با استفاده از آن توکن در بازار خریداری کنند.

Stickman’s Battleground یکی از معدود بازی هایی است که مکانیسم بازی برای کسب درآمد را به صورت رایگان اعمال می کند. این بازی دارای استخرهای جداگانه ای است که بر اساس میدان نبرد 30 بازیکن، خود متعادل هستند.

زمانی که بازیکنی می خواهد به نبرد بپیوندد، باید مبلغی STMAN برای خرید بلیط بپردازد. این هزینه ورودی در پاداش مسابقه قرار خواهد گرفت. پس از پایان مسابقه، جوایز بازیکنان از این استخر هزینه ورودی استخراج می‌شود. مهم نیست که روزانه 1000 استخر یا حتی 10000 استخر وجود داشته باشد، تورم وجود ندارد. این تفاوت اصلی برای تبدیل STMAN به پروژه ای با بهترین مکانیسم ضد تورم است. علاوه بر این، ما همچنین یک روش سنتی برای کاهش تورم داریم، مانند سوزاندن توکن.

توکن های STMAN به عنوان روش پرداخت در Stickman’s Battlegrounds استفاده می شود.

بازیکنان می‌توانند تبلیغات را تماشا کنند تا بازی‌های رایگان دریافت کنند. سپس آن‌ها می‌توانند به‌طور کامل درگیر نبرد باشند، جوایز را دریافت کنند، و بدون نیاز به سرمایه‌گذاری پول در خرید یا بازی، با بلیط‌های درون بازی، جوایزی را مبادله کنند. تمامی تبلیغات جالب و مرتبط با بازی و اکوسیستم آن هستند تا اطلاعات بیشتری در اختیار بازیکنان قرار دهند. بنابراین به این معنی است که هر کسی حتی اگر توکن STMAN نداشته باشد نیز می تواند در بازی شرکت کرده و به آن بپیوندد، حتی اگر به اندازه کافی خوب باشد، شانس کسب STMAN را نیز به دست آورد. این باعث می شود STMAN یک بازی برای همه باشد!

پاداش تماشای تبلیغات: برای حالت بازی رایگان، بازیکنان می توانند تبلیغات را تماشا کنند و نشانه های STMAN را به عنوان پاداش دریافت کنند.
کسب درآمد: بازیکنان مجاز هستند برای دریافت پاداش از Stickman’s Battlegrounds، توکن های STMAN را در کیف پول خود یا کیف پول شخص دیگری برای یک دوره خاص قرار دهند. این هدف ایجاد انگیزه های پولی برای بازیکنان متعهد و با انگیزه است.

گیم پلی بازی (GAMEPLAY) :

  • پیروزی (VICTORY): شجاعانه بجنگید و بقیه را بکشید. فقط آخرین نفر زنده می ماند و آن باید شما باشید.
  • به طور تصادفی ظاهر می شود (RANDOMLY APPEAR) : از فرصت استفاده کنید و سپس فوراً بین دو مکان انتخابی خود سفر کنید. ناگهان ظاهر شوید و به روی مخالفان خود نفوذ کنید!
  • در بوش پنهان شوید (HIDE IN BUSH) : بوش به صورت تصادفی در بازی ظاهر می شود. می توانید از آنها برای پوشاندن خود استفاده کنید.
  • برای زنده ماندن، تجهیزات را بردارید (PICK UP EQUIPMENT TO SURVIVE) : هر سلاح منحصر به فرد و قدرت خود را دارد. شما می توانید با سبک مبارزه خود ترکیب و مطابقت دهید.
  • میدان نبرد بقای چند نفره در زمان واقعی (REAL-TIME MULTIPLAYER SURVIVAL BATTLEGROUND) : تبدیل بازی‌های سنتی P2E به مکانیزم‌های چندنفره با 50 بازیکن در هر دور برای اطمینان از جذابیت بازی و افزایش نرخ چالش برانگیز برای همه بازیکنان در میدان نبرد.

کارکترهای درون بازی:

  • STEELSHOT: یک شکارچی انسان در کلاس جهانی با موهای بلوند و چشمان قرمز. او تهاجمی، با تجربه و باهوش، همه کسانی را که در راه پیروزی او قرار دارند را نابود خواهد کرد.
  • SCARKUN: چوب دستی تهاجمی با شاخ های بزرگ و دوست ندارد گوش کند. او مانند گرگ های ساوانا همیشه شجاعانه به تنهایی می جنگید.
  • COWBOY JACK: جک گاوچران با شلوار مشکی و روسری بنفش ظاهر می‌شود، که بیشتر استعداد و رمز و راز او را برجسته می‌کند. آزاد و وحشی، او از سرگردانی لذت می برد و نمی خواهد خونریزی کند.
  • STICKHORN: شوم و حقه باز، استیک هورن با حملات دزدکی خود همه حریفان را محتاط می کند. مواظب بوته ها یا پشت سر باشید وگرنه شما نفر بعدی خواهید بود که میمیرید.
  • GREENBALD: خنده دار و دوستانه، این چیزی است که سایر بازیکنان می توانند در مورد گرینبالد بگویند. او با شوخ طبعی و روحیه گرمش بیشترین دوستان را در بازی دارد.
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات