آموزش کیف پول کوین نود و هشت | COIN98 Wallet

0 573
 1. ابتدا کیف پول را از از طریق لینک زیر دانلود و نصب کنید.
  دانلود کیف پول
 2. بعد از نصب، صفحه ی انتخاب زبان برای شما باز می شود، در این صفحه زبان انگلیسی را انتخاب کنید ( در صورتی که طبق اطلاعات رسیده ممکن است زمانی که زبان گوشی شما به فارسی باشد برنامه برای شما قابل اجرا نباشد. در صورت بروز چنین مسیله ای، بهتر است زبان گوشی خود را به انگلیسی تغییر دهید)
 3. در مرحله بعد از شما خواسته می شود که برای کیف پول خود یک پسورد انتخاب کنید و بعد از انتخاب پسورد دوباره از شما خواسته می شود که پسورد خود را تکرار کنید.
 4. بعد از انتخاب پسورد وارد صفحه ی اصلی کیف پول می شوید، برای ساخت اکانت در این کیف پول مراحل زیر را باید انجام بدهید:
 5. در قسمت بالای سمت چپ صفحه ی اصلی کیف پول روی آیکون آدمک ( پروفایل ) کلیک می کنید، صفحه ی Login& Register برای شما باز می شود در کادر مربوط به Email Or Phone ایمیل یا شماره ی تلفن خود را وارد کنید ( ترجیحا از ایمیل استفاده نمایید چون ممکن است در آینده به دلیل تحریم ها شما نتوانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید ) بر روی دکمه ی Continue کلیک کنید و وارد مرحله ی بعد شوید.
 6. برای تشخیص اینکه شما ربات نیستید به شما یک کپچا داده می شود و بعد از حل درست کپچا به صفحه ی verify Email وارد می شوید در کادر مربوط به your Email verification Code ایمیلی تاییدی که برای شما ارسال شده است را وارد می کنید، جهت حمایت از ما کد دعوت ( C98OY3IBW8 ) در قسمت Referral Code وارد کنید و روی دکمه ی Verify می زنید.
C98OY3IBW8
 1. بعد از آن صفحه ی Create Acconut باز می شود که در این مرحله اطلاعات شخصی خود را اعم از نام، پسورد و…در کاردهای مربوط به خود وارد می کنید روی دکمه ی Enjoy بزنید.
 2. با انجام تمام مراحل بالا کیف پول شما ساخته شد، حال در مرحله ی آخر در قسمت security Setting این امکان برای شما فراهم می شود که رمز امنیتی خود را اعمال کنید.
  برای انجام مراحل نصب کیف پول کوین 98 حتما این ویدیو را مشاهده کنید.

آموزش ویدیویی کیف پول کوین نود و هشت | COIN98 Wallet

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات