آموزش کیف پول هوبی | Huobi Wallet‏

0 2,354
کیف پول هوبی | Huobi Wallet‏ یک کیف پول رمزنگاری است که به طور رسمی در 14 سپتامبر 2018 راه اندازی شد و از ذخیره سازی، انتقال و مبادله کوین های اصلی مانند BTC، ETH، USDT، LTC و … و همچنین تمام ارزهای ERC-20 پشتیبانی می کند.
کیف پول Huobi به طور همزمان از 22 نوع کیف پول از جمله BTC، ETH، HECO، BSC، Polygon، OEC، DOGE، XRP، DOT، KSM، BCH، LTC، ETC، TRX، XTZ، EOS، ATOM، BCH و غیره پشتیبانی می‌کند.
کیف پول هوبی دارای پیشرفته ترین فن آوری ها برای محافظت از دارایی های شماست، گزینه های پشتیبان امن کیف پول برای جلوگیری از گم شدن یا سرقت. علاوه بر این فرآیند ایجاد و واردات کیف پول ساده و سرراست است. UX کاربر پسند به کاربران کمک می کند تا به راحتی موجودی های رمزنگاری را مشاهده کرده و به آن دسترسی داشته باشند.

مراحل نصب کیف پول هوبی | Huobi Wallet‏

 1. ابتدا کیف پول هوبی را از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنیدو نصب کنید.
  دانلود از سایت رسمی
 2. بعد از اجرای برنامه در پنجره باز شده (allow Huobiwallet) روی گزینه Allow بزنید.
 3. در مرحله بعد قوانین کیف پول برای شما نمایش داده می‌شود. برای اینکه اعلام کنید قوانین را پذیرفته اید روی گزینه‌ی Agree بزنید.
 4. در  مرحله بعد صفحات را ورق زده و در صفحه انتهایی روی گزینه try now بزنید.
 5. حال باید برای کیف پول خود یک رمز انتخاب کنید، توجه کنید که این رمز برای ورود به کیف پول می باشد. شما می توانید از اعداد به همراه حروف لاتین کوچک و بزرگ بین 8 تا 32 حرف قرار دهید، سپس برای تأیید باید دوباره رمز عبور را وارد کنید.
 6. بعد از واردن کردن پسورد بر روی گزینه confirm کلیک کنید.

  نکته مهم: توجه داشته باشید که این رمز در زمان ورود به کیف‌ پول شما و همچنین برای برداشت رمزارز از کیف‌ پول استفاده خواهد شد. پس این رمز را در مکانی امن نگهداری کنید. همچنین توجه کنید که اگر گوشی موبایل شما از قابلیت تایید با اثر انگشت پشتیبانی می‌کند، بعداً می‌توانید این رمز را از قسمت تنظیمات با اثر انگشتتان تطبیق دهید.

 7. پس از ورود می‌توانید رمز ارز‌های دلخواه خود را به کیف پول‌ اضافه کرده و پس از ساخت Wallet (که در ادامه خواهیم گفت) تمام دارایی خود را در Huobi Wallet ذخیره کنید.

 

مراحل ساخت Wallet در کیف پول هوبی :

 1. وارد کیف پول خود شوید در پایین صفحه روی آیکون wallet بزنید.
 2. در پنجره ی باز شده (Security professional defi wallet) روی گزینه add wallet بزنید.
 3. در صفحه ی بعدی در سمت چپ صفحه با لیست شبکه های مختلف روبرو هستیم که می توانیم آن ها را اضافه (ADD) کنیم.
 4. شبکه HECO که شبکه اصلی این کیف پول می باشد را اضافه کنید، برای اضافه کردن روی آیکون HECO بزنید، سپس روی گزینه Add wallet بزنید.
 5. برای ایجاد کیف پول جدید روی creat wallet بزنید.
 6. در صفحه بعد روی گزینه Standard wallet بزنید.
 7. در مرحله بعد روی گزینه Backup mnemonic phrases بزنید پسورد خود را وارد کنید Confrim بزنید.
 8. سپس روی دکمه Show mnemonic phrases بزنید.
 9. در صفحه بعدی کلمات بازیابی کیف پول برای شما نشان داده می شود این کلمات بسیار مهم هستند آن ها را به ترتیب با املای درست در یک جای امن یادداشت کنید.
 10. بعد از یادداشت کردن کلمات روی Confrim بزنید.
 11. در صفحه بعد کلمات بازیابی را به ترتیب وارد کنید روی Confrim بزنید.
 12. در مرحله بعد تیک سه گزینه I Know را فعال کنید بر روی دکمه Confrim And Complatete بزنید.
 13. به این ترتیب ولت شما ساخته شد. برای اضافه کردن کیف پول شبکه های دیگر در کیف پول هوبی می بایست همین مراحل را انجام دهید. توجه کنید که در همه ی شبکه ها کلمات بازیابی یکسان می باشد و هیچ فرقی با هم ندارند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات