آموزش کیف پول لجیس | LEDGIS WALLET

0 445
 1. برای دانلود کیف پول لجیس | LEDGIS WALLET از طریق لینک های زیر وارد گوگل پلی یا اپ استور شوید، برنامه را دانلود نمایید.
  گوگل پلی اپ استور
 2. بعد از باز کردن برنامه در صورتی که قصد ساخت کیف پول جدیدی دارید روی CREATE ACCOUNT می زنید، در صورتی که قصد بازیابی کیف پول قبلی خود را دارید روی LOGIN بزنید. از آنجایی که ما در این آموزش قصد داریم کیف پول جدید نصب کنیم روی CREAT ACCOUNT بزنید.
 3. در صفحه CREAT ACCOUNT تیک دو گزینه ایی (TERMS OF SERVICE , PRIVACY POLICY) که به شما نمایش می دهد را فعال کنید روی دکمه CREATE MY ACCOUNT بزنید.
 4. در مرحله بعد از شما خواسته می شود که یک نام کاربری 10 کارکتری که میتواند شامل حروف بزرگ و کوچک یا اعداد باشد، برای خود انتخاب کنید روی دکمه PROCEED بزنید.
 5. در مرحله بعد به شما می گوید که 12 کلمه بازیابی کیف پول خود را در جای امن یادداشت کرده و به دور از دسترس دیگران قرار دهید که اگر این کلمات بازیابی را گم کنید دیگر به کیف پولتان و دارایی های موجود دذ آن دسترسی نخواهید داشت، روی دکمه GOT IT بزنید.
 6. در صفحه بعد روی کادر (TAP TO SEE THE SEED PHRASE) بزنید تا کلمات بازیابی برای شما نشان داده شود این 12 کلمه را به ترتیب با املای درست یادداشت کرده و در جای امن نگه دارید روی دکمه CONTINUE بزنید. صفحه ایی با نام YOUR SEED PHRASE براتون باز میشه تیک گزینه I UNDERSTAND را فعال کنید روی دکمه ACCEPT بزنید.
 7. در صفحه بعد 12 کلمه بازیابی که یادداشت کرده بودید را به ترتیب وارد کنید بعد از تکمیل کادر روی گزینه ACCEPT بزنید.
 8. در صفحه بعد به شما اعلام می کند که کیف پول شما با موفقیت ساخته شد روی دکمه CREATED SUCCESSFULLY بزنید.
 9. در مرحله بعد در صفحه CREATE PASSWORD یک رمز ورود برای کیف پول خود تعیین کنید، در صفحه بعد مجدد رمزی که انتخاب کرده بودید را وارد کنید.
اگر گوشی شما مجهز به اثر انگشت باشد از شما خواسته می شود که اثر انگشت خود را فعال کنید برای این کادر روی دکمه ENABLE بزنید در غیر این صورت روی NOT NOW بزنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات