آموزش کیف پول سواش | Swash Wallet

0 414

کیف پول سواش | Swash یک اکوسیستم داده همه جانبه است که با توزیع مجدد ارزش داده ها به کسانی که آن را ایجاد می کنند، افراد را در اولویت قرار می دهد. Swash به عنوان اولین و در حال حاضر بزرگترین اتحادیه داده در جهان، در سال 2019 به عنوان یک افزونه مرورگر شروع به کار کرد و به سرعت ده ها هزار عضو را جذب کرد.

اکنون Swash در حال گسترش به یک اکوسیستم داده جهانی است تا نسل بعدی راه حل های داده را فعال کند. جریان‌های انگیزشی و چارچوب توسعه مشارکتی، که با اخلاق وب 3.0 اداره می‌شود، به کاربران اینترنت، توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا واقعیت‌های جدید مالکیت داده و خلق ارزش را پرورش دهند.

 

کیف پول سواش | Swash چگونه کار می کند؟

وقتی از Swash استفاده می‌کنید، داده‌هایی که قبلاً به صورت رایگان ارائه کرده‌اید، هنگام گشت و گذار ضبط می‌شوند. Swash داده های شما را با سایر اعضای Swash جمع می کند تا یک Data Union ایجاد کند. هنگامی که خریداران داده داده ها را از آن اتحادیه داده خریداری می کنند، اعضای آن سهم خود را از سود تولید شده دریافت می کنند.

داده ها منحصر به فرد هستند – زمانی که تعداد بیشتری از آنها در دسترس باشد، ارزشمندتر می شوند. برای جامعه Swash، این بدان معنی است که داده های آنها با رشد جنبش ارزشمندتر می شود، بنابراین فراموش نکنید که به دوستان خود بگویید.

 

تفاوت بین کیف پول سواش | Swash  و گردآورنده های غول پیکر چیست؟

Swash فرد را در اولویت قرار می دهد. ما می خواهیم اقتصاد داده را دموکراتیک، غیرمتمرکز و انحصار کنیم. اولویت بندی افراد به معنای حفظ حریم خصوصی از طریق طراحی است، از جمله اطمینان از اینکه همه داده ها قبل از اضافه شدن به Data Union ناشناس و رمزگذاری سرتاسری هستند.

از آنجایی که اعضای Swash باید برای پیوستن به جنبش شرکت کنند، به این معنی است که داده‌های Swash «حزب صفر» هستند. اساساً آنها کنترل دارند و انتخاب می کنند که به طور فعال اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. این داده ها برای خریداران داده که از آن برای مواردی مانند اتخاذ تصمیمات تجاری مبتنی بر داده، سرعت بخشیدن به نوآوری و تحقیق استفاده می کنند، بسیار ارزشمند است.

داده های Swash بسیار قابل اعتمادتر و با کیفیت تر هستند زیرا با رضایت و آگاهی کامل ارائه می شوند. دیگران تمایل دارند از روش‌های جمع‌آوری سایه استفاده کنند و همه اینها کمی آشفته است، در حالی که داده‌های Swash تمیز و شفاف هستند.

Swash Data Union منحصر به فرد و متنوع است. این شامل داده‌های طیف وسیعی از وب‌سایت‌ها، مرورگرها، مناطق جغرافیایی و مخاطبان است، همه بدون سیلوهای داده معمولی که بر صنعت داده موجود تسلط دارند.

 

آیا برای این کار باید رمزنگاری را بفهمم؟

نه، برای اینکه بتوانید شروع به کار کنید، نیازی به درک چیزی در مورد ارزهای دیجیتال ندارید. می توانید برنامه مرورگر را نصب کنید تا محصول Swash را امتحان کنید و امروز به اتحادیه داده بپیوندید. نصب آن فقط چند دقیقه طول می کشد، سپس به سادگی از وب به طور معمول استفاده می کنید. هنگامی که برای برداشت ارز دیجیتال خود آماده شدید، فقط از راهنماهای موجود در بخش “راهنما” برنامه افزودنی پیروی کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات