معرفی و آموزش کیف پول تن کوین | Toncoin Wallet

0 832

مراحل ساخت کیف پول تن کوین | Toncoin Wallet

 1. ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت تن کوین شوید.
  سایت تن کوین
 2. سپس بر روی گزینه Web Wallet کلیک کنید.
 3. برای ایجاد یک کیف پول جدید در صفحه باز شده بر روی گزینه Create My Wallet بزنید.
 4. در صفحه بعدی بر روی دکمه Continue بزنید.
 5. در مرحله بعد 24 کلمه بازیابی کیف پول شما را نشان می دهد، این کلمات بازیابی را در یک جای امن با املای درست یادداشت و ذخیره کنید.
 6. در مرحله بعد ( Secure Password ) یک پسورد برای کیف پول خود انتخاب کنید سپس روی دکمه Continue بزنید.
 7. با انجام این مراحل کیف پول شما ساخته می شود.
 8. در صفحه باز شده برای مشاهده کیف پول خود می توانید بر روی گزینه View My Wallet کلیک کنید.
 9. شما می توانید این کیف پول را از طریق دکمه های زیر برای ویندوز، اندروید و آی او اس دانلود و نصب کنید.

ویندوز گوگل پلی اپ استور

ویژگی های کیف پول تن کوین | Toncoin Wallet :

تن کوین | Toncoin Wallet اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین TON همه شانس‌ها را برای ایجاد یک اینترنت Web3.0 واقعی با ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، شبکه ناشناس، DNS، پرداخت‌های فوری و خدمات غیرمتمرکز مختلف دارد.

پرداخت های تن (TON Payments): از فناوری شبکه لایتنینگ برای ایجاد کانال های پرداخت برای پرداخت های خرد استفاده می کند. می توان از آن برای انتقال فوری ارزش خارج از زنجیره بین کاربران، ربات ها و سایر خدمات استفاده کرد. حفاظت های تعبیه شده در سیستم تضمین می کند که این انتقال ها به اندازه تراکنش های زنجیره ای ایمن هستند.

TON DNS: سیستمی از نام های دامنه در بلاک چین TON است. این به طور جدی برای سایت های TON استفاده نخواهد شد، اما کاربران همچنین می توانند یک نام کاربری کوتاه بخرند و از آن به جای آدرس کیف پول رمزنگاری طولانی هنگام ارسال یا دریافت رمزنگاری استفاده کنند.

TON DeFi: اکوسیستمی از خدمات مالی و برنامه‌ها در بلاک چین TON است. به عنوان مثال، صرافی‌های غیرمتمرکز. پروتکل‌های DeFi فعلی دارای معایب قابل توجهی هستند: استفاده از آن‌ها بسیار گران است، یا خیلی کند هستند یا امنیت ندارند. TON یک پلتفرم DeFi را ارائه می دهد که کارمزدهای آن کم و تراکنش ها سریع هستند.

TON Proxy: این یک VPN مبتنی بر بلاک چین TON است که برای همه در دسترس است. TON DNS و TON Proxy عدم تمرکز و امنیت را در اختیار کاربران قرار می دهند.

TON Blockchain: بلاک چین (The Open Network) یک زنجیره چند بلوکی مقیاس پذیر است که برای پردازش میلیون ها تراکنش در عرض چند ثانیه طراحی شده است. و می تواند تا 292 بلاک چین همراه را در خود جای دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات