آموزش کیف پول ترون لینک | TronLink Wallet

0 593
 1. ابتدا کیف پول ترون لینک | TronLink Wallet را نصب کنید.
  دانلود از سایت رسمی
 2. پس از دانلود و نصب کیف پول، یک صفحه برای شما باز می شود که برای ساخت اکانت جدید روی گزینه ی Create Account و برای بازیابی کیف پول قبلی روی گزینه ی Import Account بزنید.
 3. بعد از کلیک روی گزینه ی Create Account صفحه ای مربوط به قوانین کیف پول برای شما نمایش داده می شود که در یکی از بندها به موضوع حفظ کلید خصوصی اشاره می کند که اگر پسورد 12 رقمی رو فراموش کنید دیگر امکان دسترسی به دارایی خود را ندارید.
 4. بعد از خواندن قوانین روی دکمه Accept بزنید در صفحه جدیدی که برای شما باز می شود در قسمت Set name از شما خواسته میشود برای کیف پول خود یک نام انتخاب کنید بعد از وارد کردن نام روی گزینه Next Step بزنید.
 5. در صفحه ی بعد از شما خواسته می شود که رمز عبور برای کیف خود تعیین کنید.
 6. دوستان نکته ای که باید بهش توجه کنید این است که برای وارد کردن رمز عبور خود از ارقام و حروف کوچیک و بزرگ استفاده کنید، بعد از وارد کردن رمز عبور روی گزینه ی Next Step بزنید و در صفحه ی بعد مجدد از شما خواسته می شود که رمز عبور خود را تکرار کنید و بعد روی گزینه ی Canfirm کلیک کنید.
 7. در قسمت بعد به شما 12 کلمه و یا عبارت را می دهد و به شما تاکید می کند که این 12 کلمه را حتما روی یک برگه یادداشت کنید و در اختیار دیگران قرار ندهید و در یک جای امن نگه داری کنید.
 8. بعد از انجام کارهایی که از شما خواسته شد روی گزینه ی Backup now می زنید و بعد از وارد کردن عبارت و زدن دکمه تایید وارد کیف پول خود می شوید.
 9. درانتهای صفحه کیف پول شما چهار تب را مشاهده می کنید که به ترتیب شامل موارد زیر می باشد :
  گزینه ی اول ASSEST : زمانی که بر روی آن کلیک کنید دو تا گزینه send و Recive به شما نشان می دهد که برای ارسال و یا دریافت ارز مورد نظر خود می توانید از این دو گزینه استفاده کنید که وقتی روی گزینه Recive می زنید آدرس مربوط به کیف پول شما را نشان می دهد و وقتی این آدرس را کپی کنید می توانیدبرای فرستنده ارسال کنید، اگر هم قصد دارید ارزی را برای کسی ارسال کنید باید از گزینه ی Send استفاده کنید.
 10. همچنین در همین قسمت یک گزینه داریم به نام Freeze که به واسطه ی آن می توانید ارز خود را فریز کنید و در عوض به انتخاب خودتون می توانید پهنای باند یا انرژی دریافت کنید یا به عبارتی می توانید آن مقدار ترونی را که می خواهید فریز کنید، و تقریبا بعد از 3 روز مقدار اندکی سود به شما می دهد و زمانی که تصمیم بگیرید که ترون خودتون را از حالت فریز در بیارید باید روی گزینه ی Unfreez کلیک کنید.
 11. روی گزینه ی پلاس ( +) گوشه صفحه می زنیم و در اینجا می توانید کوین مورد نظر خود را اضافه کنید.
 12. اگر توجه کنید بالای صفحه یک آیکون به شما نمایش می دهد که با کلیک بر روی این آیکون وارد صفحه ی Add Wallet می شوید و می توانید در این قسمت کیف پول خود را ایجاد یا حساب قبلی خود را وارد کنید.
 13. با کلیک بر روی نام کاربری خود وارد صفحه ی Public Account می شوید که از این صفحه می توانید به تنظیمات کیف پول خود دسترسی داشته باشید .
 14. گزینه دوم Market : می توانید از این قسمت آخرین قیمت و تغییرات قیمت جفت ارزها را که بر بستر ترون است را پیگیری کنید.
 15. گزینه سوم Discaver یا همان Dapp : که می توانید به لیست برنامه های غیر متمرکز ترون دسترسی داشته باشید.
 16. گزینه آخر یا همان My : که می توانید دراین پنجره تاریخچه تراکنش ها، پشتیبانی ، اعلامیه ها، لینک های گروه های موجود درشبکه های اجتماعی به همراه تنظیمات برنامه را مشاهده کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات