معرفی و آموزش کیف پول یورویی – کیف پول کاردانو | Yoroi Wallet

0 242

کیف پول یورویی | Yoroi Wallet توسط شرکت EMURGO در اکتبر سال 2018 توسعه یافته است.

کیف پول رمزنگاری یورویی یک کیف پول برای کاردانو (Cardano ADA) و بلاک چین Ergo، با نسخه‌های افزونه موبایل و مرورگر هر دو موجود است و می توان روی مرورگرهای رایج از جمله کروم، اج و فایرفاکس نصب کرد.

برنامه اندروید Yoroi بدون استفاده از پهنای باند زیاد قابل دانلود است. علاوه بر این، Yoroi یک کیف پول سبک است، این بدان معنی است که پس از باز کردن کیف پول، می توانید دریافت تراکنش ها را بلافاصله ارسال یا تأیید کنید و نیازی به یک کپی کامل از بلاک چین برای ذخیره در دستگاه کاربر ندارد.

کلیدهای خصوصی مرتبط با کیف پول کاربر فقط به صورت محلی در دستگاه کاربر ذخیره می شوند و این داده ها با رمز عبور کیف پول رمزگذاری می شوند. کلیدهای خصوصی هرگز در هیچ سروری با میزبانی مرکزی ذخیره نمی شوند.
Yoroi با پشتیبانی به چهار زبان، مدیریت ADA خود را آسان تر از همیشه می کند.

مراحل ساخت کیف پول یورویی | Yoroi Wallet

 1. از طریق لینک زیر وارد سایت رسمی یورویی شوید و کیف پول آن را متناسب با سیستم عامل گوشی خود دانلود نمایید.
  سایت رسمی یورویی
 2. بعد از دانلود و نصب برنامه وارد آن شوید و زبان مد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. در صفحه Terms of Use قوانین مربوط به کیف پول را بپذیرید.
 4. بعد از تایید وارد صفحه کیف پول می شوید دو گزینه مشاهده می کنید که کادر اول برای اضافه کردن کیف پول جدید می باشد و کادر دوم (Restore Wallet) مخصوص افرادیست که از قبل این کیف پول را نصب داشته اند و اکنون می توانند با استفاده از کلمات بازیابی خود وارد کیف پول قبلی خود شوند.
 5. ما در اینجا قصد داریم مراحل ساخت کیف پول جدید را آموزش دهیم؛ پس کادر اول (SHELLEY-ERA) ADD WALLET انتخاب کنید.
 6. روی گزینه creat wallet بزنید.
 7. در صفحه باز شده برای کیف پول خود یک نام و رمز عبور امن( که شامل حروف انگلیسی،نشانه و اعداد باشد) انتخاب کنید روی دکمه continue بزنید. ( این رمز عبور هر زمان که وجوهی را انتقال می دهید استفاده می شود.)
 8. در مرحله بعد در صفحه ایی که برای شما باز می شود روی I understand بزنید.
 9. وارد صفحه RECOVERY PHRASE می شوید. در این صفحه کلمات بازیابی کیف پول خود را مشاهده می کنید که این 15 کلمه ی بازیابی را باید در یک جای امن یادداشت کرده و نگه دارید (از دست دادن این عبارت به معنای از دست دادن دسترسی به کیف پول شما و تمام وجوه موجود در آن است) این عبارت بازیابی به شما این امکان را می دهد که کیف پول خود را بر روی رایانه خود یا در هر مرورگری که امکان نصب افزونه را فراهم می کند، تنظیم کنید.
  نکته مهم : توجه داشته باشید به هیچ عنوان این کلمات بازیابی را در اختیار هیچ شخصی قرار ندهید این کلمات فقط مخصوص کیف پول شما می باشد که باید در یک جای مطمئن نگه داری شود چون هر کسی که این عبارت اولیه را داشته باشد می تواند به کیف پول شما دسترسی داشته باشد.
 10. بعد از یادداشت کلمات بازیابی روی گزینه YES I HAVEWRITTEN IT DOWN بزنید.
 11. در صفحه ی باز شده ( Recovery Phrase) با فعال کردن تیک سه گزینه موجود شرایط را بپذیرید و روی دکمه I understand بزنید.
 12. در مرحله بعد در صفحه Recovery Phrase کلمات بازیابی کیف پول خود را که یادداشت کرده بودید به ترتیب در کادر مربوطه وارد کنید روی دکمه CONFRIM بزنید.
 13. پس از تکمیل تمامی مراحل ذکر شده کیف شما ساخته شد.
 14. برای دریافت آدرس با باز کردن کیف پول Yoroi از منوی پایین بر روی RECEIVE کلیک کنید و برای کپی کردن آدرس کیف پول بر روی دکمه Copy Address کلیک کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات