معرفی و آموزش کیف پول زیل پی | ZILPAY WALLET

0 539

 کیف پول زیل پی | ZILPAY WALLET بهترین کیف پول اکوسیستم Zilliqa است، اگر کاربر باتجربه یا کاملاً تازه وارد بلاک چین باشید کیف پول ZilPay به شما کمک می کند به یک وب غیرمتمرکز متصل شوید.

ZILPAY WALLET هم بسیار امن و هم خصوصی است و کلیدهای خصوصی شما یا هیچ داده دیگری را ذخیره نمی کند. و شما در این کیف پول دسترسی کامل و مسئولیت کلید خصوصی خود را بر عهده دارید.

ZilPay هم کیف پول است و هم مرورگر! کیف پول (ZilPay) به عنوان افزونه مرورگر و برنامه تلفن همراه در دسترس است.

ZilPay یک افزونه مرورگر منبع باز است که کیف پول Zilliqa کاربر را مدیریت می کند، افزونه مرورگر ZilPay برای بلاک چین zilliqa می باشد و می تواند در مرورگرهای Chrome، Firefox و Opera و… استفاده شود. از آنجا که ارتباط بین مرورگر و بلاک چین را ارائه می دهد، می تواند استفاده از Zilliqa را ساده کرده و به کاربران اجازه دهد برنامه های Zilliqa را از داخل مرورگر خود اجرا کنند.

کیف پول ZilPay یک برنامه موبایل برای iPad، Android و iPhone دارد.

کیف پول ZilPay با Zillet، Zilliqa و ZilSwap ادغام می شود.

در این کیف پول می توانید دارایی های دیجیتال خود را بخرید، ارسال کنید، خرج کنید و مبادله کنید. پرداخت به هر کسی، در هر کجا برای شما امکان پذیر می باشد و برای تجارت دارایی ها، بازی کردن، انتشار محتوا، خرید هنرهای دیجیتال کمیاب و موارد دیگر، به طور ایمن می توانید از این کیف پول استفاده کنید.

مراحل نصب اپلیکیشن کیف پول زیل پی | ZILPAY WALLET

 1. ابتدا از لینک زیر متناسب با سیستم عامل گوشی خود کیف پول را دانلود نمایید.
  گوگل پلی اپ استور
 2. بعد از اجرای برنامه روی گزینه LETS GET STARTED بزنید.
 3. در مرحله بعد برای تایید قوانین کیف پول بر روی دکمه ACCEPT بزنید.
 4. در صفحه باز شده سه تا گرینه (Create ، Restore ، Connect) وجود دارد که برای ایجاد یک کیف پول جدید بر روی گزینه Create بزنید.
 5. در صفحه بعد کلمات بازیابی کیف پول برای شما نمایش داده می شود این کلمات بسیار مهم هستند که باید به ترتیب و با املای درست در یک جای امن یادداشت کنید سپس بعد از یادداشت کردن و مطمئن شدن از درستی آن ها روی گزینه Continue بزنید.
 6. در صفحه بعد با زدن بر روی دکمه ها باید کلمات کلیدی که یادداشت کرده اید را به ترتیب انتخاب کنید سپس روی گزینه Continue بزنید.
 7. در مرحله ی بعد باید برای کیف پول خود یک پسورد انتخاب کنید بعد از وارد کردن پسورد یکبار دیگر پسورد را در قسمت CONFRIM PASSWORD  وارد کنید سپس روی گزینه Continue بزنید.
 8. با انجام مراحل بالا کیف پول شما ساخته شد، حالا برای استفاده از آن روی گزینه Start using بزنید وارد کیف پول خود شوید.
 9. برای دریافت یا انتقال ارز می توانید از گزینه های send ,receive در بالای صفحه استفاده کنید.

مراحل نصب افزونه مرورگر کیف پول زیل پی | ZILPAY WALLET

 1. ابتدا از لینک زیر افزونه مرورگر را دانلود کنید. این کار به شما امکان دسترسی به منوی کیف پول را می دهد که شما می توانید یک کیف پول ZILPay ایجاد کنید.
  دانلود افزونه مرورگر
 2. بعد از زدن بر روی لینک بالا بر روی گزینه GET CHROME EXTENSION بزنید و در صفحه باز شده روی دکمه Add to Chrome کلیک کنید.
 3. در بالای صفحه برای شما پیغامی می آید که بر روی گزینه Add extension بزنید.
 4. در صفحه ایی که برای شما باز می شود روی دکمه Create کلیک کنید.
 5. در مرحله بعد 12 کلمه بازیابی کیف پول برای شما نشان داده می شود که باید حتما این 12 کلمه را به ترتیب در یک جای امن با املای درست یادداشت کنید بعد از یادداشت کردن این کلمات روی دکمه Continue بزنید.
 6. در صفحه بعد از شما میخواهد که کلمات بازیابی که یادداشت کرده اید را به ترتیب وارد کنید بعد وارد کردن کلمات روی دکمه Continue بزنید.
 7. سپس یک رمز عبور برای خود انتخاب کنید روی دکمه Continue کلیک کنید، کیف پول بر روی مرورگر شما اضافه می شود.
 8. در بالای صفحه بر روی گزینه  Use extension کلیک کنید.
 9. در صورتی که می خواهید دکمه این افزونه را بر روی نوار ابزار بالای صفحه مشاهده کنید روی دکمه extension کلیک کنید و افزونه zilpay را پین کنید.
 10. با کلیک بر روی آیکون کیف پول می توانید وارد کیف پول خود شوید. این صفحه اصلی کیف پول ZILPay است. که می توانید موجودی ZIL فعلی خود را برای کیف پول و تاریخچه تراکنش های اخیر به وضوح مشاهده کنید.
 11. در پایین صفحه اصلی جایی است که گزینه های ارسال و دریافت ZIL را می توانید پیدا کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات