سکندلایو چیست؟ معرفی بازی متاورس SECONDLIVE و توکن SLT

0 637

سکندلایو  | SECONDLIVE  محیط مجازی سه‌بعدی است که در آن کاربران در قالب آواتارهایی به معاشرت، یادگیری و کسب‌وکار مشغول می‌شوند. در سپتامبر 2020، سکندلایو میزبان رویداد Binance Smart Chain’s Harvest Festival (جشنواره برداشت محصول زنجیره هوشمند بایننس) بود. این جشنواره مجازی پروژه‌های مختلفی از اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس به نمایش گذاشت تا کاربران بتوانند با جزئیات بیشتری از این محصولات آشنا شوند و با آنها در تعامل باشند.

بازی SECONDLIVE چیست؟

‌SecondLive یک sandbox سه‌بعدی است که میزبان یک دنیای مجازی برای کاربران برای معاشرت، خرید، کار و موارد دیگر است. هر کسی می‌تواند یک آواتار مجازی بسازد و فضاهای پیشنهادی را کاوش کند و خودش محتوا ایجاد کند. همچنین فرصتی برای کسب درآمد از محتوای ایجاد شده توسط کاربر وجود دارد. SecondLive از چهار ماژول برای استفاده بازیکنان تشکیل شده است:

1. ویرایشگر آواتار: کاربران می‌توانند شخصیت پخش‌کننده سفارشی خود را با ویرایشگر طراحی کنند و از آن به‌عنوان هویت خود در محیط متاورس استفاده کنند.

2. فضاهای مجازی متعدد: کاربران می‌توانند بازی‌ها، کنسرت‌ها، گفتگوها، مراکز خرید و موارد دیگر را با استفاده از آواتار خود کاوش کنند.

3. ویرایشگر سناریو: سازندگان محتوا می‌توانند با استفاده از ویرایشگر سناریو، مناطق و فضاهای خود را بدون نیاز به مهارت‌های کدنویسی توسعه دهند.

4. SecondLive Marketplace: هرکسی که دارای دارایی دیجیتال شخص ثالث باشد، می‌تواند دارایی‌ها را از طریق بازار SecondLive معامله کند. SecondLive میزبان رویدادهای زنجیره هوشمند بایننس، از جمله جشنواره برداشت مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سالن نمایشگاه DeFi اکوسیستم BSC بوده است. این رویداد همچنین شامل یک استخر استخراج 10000 دلاری و جوایز NFT برای شرکت کنندگان بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع دهید
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات